Toplam 121 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Araç Dışı Aksesuar


Araç Dışı Aksesuar

Oto aksesuarları kategorisinin bir alt bölümünde bulunan araç dışı aksesuar bölümünde aracınız için gerekli olan antenden brandaya, krikodan plakalığa, yakıt bidonlarından hava ızgaralarına kadar birçok ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

Aracını sürekli yenilemek isteyenler için birçok araç dışı aksesuar ürünü bünyesinde barındıran bu kategoride yolda kaldığınızda size destek olacak önemli ürünler yer almaktadır. Bu ürünlerden hava kompresörü, özellikle lastikle ilgili sıkıntı yaşadığınız zaman en azından tamirciye kadar aracınızın gidebilmesini sağlayan çok önemli bir üründür. Gerek otomatik, gerekse ayaklı hava pompası şeklindeki kompresörlere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Tekzen kalitesiyle sunulan çeşitli markalardaki araç brandaları da soğuk havalarda camlarınızın donmasını engelleyecek ve sizi büyük dertten kurtaracak. Dilerseniz sadece aracınızın camlarını kapatacak boyutta, dilerseniz tüm aracınızı kapatacak boyutta kış brandalarını bu bölüm içerisindeki araç dışı aksesuarlar arasından rahatlıkla bulabilirsiniz.

Aracının temizliğine önem verenler için de araç dışı aksesuar bölümünde onlarca farklı ürün bulunuyor. Bu ürünlerden herkesin sahip olması gerekeni şüphesiz araç parlatıcısıdır. Aracınızın ufak çiziklerinin de geçmesini sağlayan bu özel parlatıcılar ile küçük sürtmeleri artık dert etmenize gerek yoktur. Bunun yanında araç dışı aksesuar bölümünde bulunan oto silecek sihirbazı da uzun süre kullanımdan dolayı işlevini kaybetmek üzere olan sileceklerinize hayat verecektir.

Özellikle otogaz kullanan araçların karşılaşabildiği hem otogaz, hem de benzin bitmesiyle yolda kalma durumlarında ya da aracın silecek suyunun doldurulması amacıyla kullanılabilecek hortumlu bidon çeşitlerini de bu kategoride çok uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Kısacası yolda kaldığınızda size destek olacak ürünleri ve kış şartlarından az etkilenmenizi sağlayacak birçok ürün; araç dışı aksesuar kategorisinde sizleri bekliyor.


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT