Toplam 43 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Armatürler


Armatürler Kategorisinin Çok Satanları

Armatürler

Evlerde, bahçe, otopark, bina girişi, hastane, otel, fabrika gibi hizmet tesislerinin merdiven aralıkları, koridor ve servis bölümlerinde kullanılmaya uygun, her zevke hitap eden şık, sade ve ergonomik tasarımlı ürünleri, armatür kategorisinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Kategoride uzun ömürlü ve güvenilir ürünleriyle öne çıkan Pelsan, Aysan (Tuğbasan), Asz, Modelsa gibi markaların sıva üstüne kolaylıkla tavana veya montaj aparatları ile duvara monte modelleri yer almaktadır.

 

Tavana ve duvara monte ürün çeşitlerinde ortak olarak mesafe, aydınlık düzeyi ve zaman ayarları dijital olarak kontrol edilebilir, gövdeye monteli ayar çubuğu ile sadece gece yanma özelliği de sağlanabilir.

 

360° hareket sensörlü, her yönden hareket algılayan, tavana monte kare ve yuvarlak armatür çeşitleri ile özellikle güvenlik nedeniyle aydınlatılması istenen ve geçiş sıklığı az olan alanlar için tasarruflu bir çözüm sunabilir. Kör denilebilecek bu noktaların aydınlatılması, metrekareleri büyük, çok sayıda ziyaretçisi bulunan tesisler için uygun bir alternatif olacaktır.

 

Evlerdeki az sayılarına karşın hizmet tesislerindeki sayıları düşünüldüğünde, elektrik tasarrufu sağlayan armatürler ise tasarruf için tercih edilebilir. İşletmeler açısından 80 Watt aydınlatma sağlanırken, 12 Watt'lık bir tüketim oldukça cazip hale gelir.

 

Kullanım alanının dekorasyon ve renklerine uygun olarak, bombeli ya da düz, kendinden desenli camları tutan beyaz, krom, krem ve kahverengi çerçeveler seçilebilir. Temizlik açısından ise girintisi çıkıntısı en az, sade armatür tipleri tercihler arasında yer alabilir.

 

Türkiye’nin ürün çeşitliliği ile tanınan markası Tekzen’in aydınlatma kategorisinde, aydınlatmak istediğiniz alanlarda tavana veya duvara monte edebileceğiniz, armatür modelleri ve armatür fiyatları hakkında bilgi alabilir, seçtiğiniz ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT