Toplam 583 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Bahçe Aydınlatması


Bahçe Aydınlatması Kategorisinin Çok Satanları

Bahçe Aydınlatması

Tekzen ’de; ASZ, Avonni, Marmara Gıda, Modelight, Modelsa ve Pelsan gibi markaların yer aldığı kategoride 600’den fazla ürün çeşidi yer alıyor. Bahçeniz yada balkonunuz için hem dekoratif hem de ışıklandırma amaçlı kullanabileceğiniz lambalar arıyorsanız bahçe ana kategorisinde yer alan bahçe aydınlatması alt kategorisini inceleyebilirsiniz.

Bakır, döküm, dökme alüminyum, siyah, beyaz, siyah/bakır, paslanmaz çelik, akrilik gibi birçok rengi ve çeşidi bulunurken kullanım türüne göre arasında aplik ve lamba modellerinin klasik olanları da yer alıyor. Genellikle siyah veya bakır renklerde olan apliklerin asılabilen modelleri, sarkıt modelleri, set üstü modelleri ve çime saplanabilen modelleri bulunuyor. Dekoratif balkon ışıklandırma çeşidi olarak aplikler dışında dış mekan tavan armatürleri de yer alıyor.

Bahçe direkleri ise kısa, orta boy ve uzun olarak farklı boyutlarda bulunuyor. Açık alanının boyutuna göre veya aydınlatmak istediğiniz bölgenin ışık ihtiyacına göre ürünün boyunu seçebiliyorsunuz. Direk modelleri içerisinde iki kollu lamba modelleri, çime saplanabilen lamba modelleri, LED ışıklandırmalı metal lamba modelleri yer alıyor. Bu modellerin hasırlı, yaldızlı, iki renkli, ve daire başlıklı seçenekleri ise bahçenize  hava katıyor.

Daha küçük ışıklandırmalar isteyenler için ise minik fener modelleri yer alıyor. Fenerlerin set üstü modelleri ve masa üstü kullanılabilecek daha küçük modelleri bulunuyor. Açık alan fenerleri arasında bulunan ağaç fenerleri ise ağaçlara asılarak dekoratif bir güzellik yaratıyor. Renk renk seçenekleri bulunan ağaç fenerleri gündüz kendi renkleriyle gece ise ışıklarıyla aydınlatıyor. Bu lambalar arasında güneş enerjisi ile çalışan mini solar lamba modeli de bulunuyor.

Klasik tarz veya modern tarz gibi herkese hitap eden aydınlatmalar, bahçe ve balkonunuzu aydınlatırken aynı zamanda da süslüyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT