Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.
Bahçe Budama Makasları Kategorisinin Çok Satanları

Bahçe Budama Makasları

Bahçenizi düzenlemek için ihtiyaç duyduğunuz bahçe el aletleri arasında bahçe makasları da bulunur. Uzunlukları, modelleri, ebatları ve ağız özellikleri birbirinden farklı olan ürünler arasında dal kesme, çıt kesme makası gibi ürünlere ulaşabilirsiniz.

 

Küçük ebatlı bahçe makasları arasında ayarlanabilir derinlik pozisyonuna sahip ürünler hassas kesime imkan verir. Ergonomik darbe emici sap kısmına ve karbon ağız kısmı ile kalıcı keskinliğe sahip olan ürünleri tercih ederek uzun yıllar kullanabilirsiniz. Küçük ebatları ile kolay taşınan ve saklanan makas çeşitleri arasında işlevsel modeli ile ev ve iş yerlerinde kullanılan ürünleri ve tek elle kullanılan ürünleri bulabilirsiniz.

 

Orta boyda ürünlerde PTFE kaplı bıçakları olan ürünler ve uzun boru saplı ürünler hassas ve kuvvetli kesim yapmayı sağlar. Hafif tasarımı ve uzun sapı olan orta boy modeller ile ulaşılması zor yerleri kolayca budayabilirsiniz. Budama ve kesme için kullanılan hareketli kafa kısmına sahip ürünler meyve toplama işinde de rahatlıkla kullanılabilir. Bahçe makasları arasında yer alan çit kesme makasları ise uzun bıçak boyu ile kolay kesim yapmanıza olanak tanır ve uzun sap kısmı ile kolay kullanılır.

 

Çok fonksiyonlu ürünlerde mini testere, budama bıçağı ve budama makası gibi açılıp kapanan fonksiyonlara sahip ürünler bahçe işlerinde kolaylık sağlar. Ot kesmek ve çeşitli kökleri dalları kesmek için kullanılan oraklar da sizlere sunulur. Kapanabilen ağız kısmı ile güvenli bir şekilde taşınabilen orakların yanında çim kesmek için kullanılan bahçe makasları da mevcuttur. İhtiyacınıza göre en uygun bahçe makası fiyatına ulaşabilirsiniz. Spear And Jakson, Worth Garden, Betakut, Agromak, Botanika, Raca Expert gibi markalardan temin edeceğiniz ürünleri Tekzen güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT