Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.
Bahçe Budama Testereleri Kategorisinin Çok Satanları

Bahçe Budama Testereleri

Bahçe bakımında kesme işleri için kullanılan aletleri bahçe budama testeresi kategorisinde bulabilirsiniz. Bahçe el aletleri arasında yer alan testere çeşitlerinde farklı fonksiyonlara sahip, katlanabilir testereleri inceleyebilir aynı zamanda benzin ya da akü ile çalışan ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

 

El testereleri arasında özellikle katlanabilir ağzı ile güvenli bir kullanım sunan ürünlerin çelik özelliklerini, sağlamlığını, kalınlığını, testere ağzı uzunluğunu ve kesim özelliklerini göz önünde bulundurarak uygun ürünü seçebilirsiniz. Kavisli sap kısmı ve ultra keskin dişleri ile kullanıcıya kolay ve güçlü bir tutuş sağlayan testereleri tercih ederek hem daha temiz ve hassas hem de düzgün kesim yapabilirsiniz. Sert bıçağa sahip olan ve bahçe işlerinin yanı sıra plastik maddeleri de kesebilen geniş ağızlı testereleri tadilatlarda kullanabilirsiniz.

Bahçe budama testeresi çeşitlerinde özellikle uzun ağız kısmı ile öne çıkan yay testereleri inceleyebilir, ısıl işlem görmüş ağız kısmı ile kısa sürede temiz ve hızlı kesimler yapabilirsiniz. Aynı zamanda eskidiğinde ve köreldiğinde bıçak kısmını değiştirebileceğiniz ürünü uzun dönem kullanabilirsiniz.

 

Şarjlı bahçe budama testeresi çeşitleri ise kalın ağaç dallarını ve odunları zahmetsizce kesmenize imkan verirken çeşitli tadilat ve yapı işlerinde de ideal bir kullanım sunar. İnce ağzı ve manevra kabiliyeti ile hassas kesimleri başarıyla yapabilir, güçlü motoru ile bahçe kesimlerinde güvenle kullanabilirsiniz. Benzinli testereleri ise ağır işlerde tercih edebilirsiniz.

 

Birbirinden farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap eden testere çeşitlerini Spear and Jackson, Sonax, Worth Garden, Hecht ve Betakut gibi alanında tanınmış markalardan tercih edebilir, Tekzen güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT