Toplam 60 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Bahçe Dekorasyonu


Bahçe Dekorasyonu

Evlerinizin dış mekan düzenlemesini yaparken Tekzen dekorasyon ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Bahçe dekorasyonu konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Tekzen, yaz ve bahar aylarını keyifle geçirmenizi sağlayacak farklı ürün alternatifleri sunuyor. Çitler, yer döşemeleri, çeşme ve duşlar, dekoratif ürünler, süs havuzları ve bahçe aksesuarları gibi seçeneklerden faydalanıp, dış yaşam alanlarınızı düzenleyebilir, burada şehrin ve iş yaşamının stresini atarken çocuklarınıza da doğa ile iç içe olma olanağı sunabilirsiniz. Düzenlemeyi yaparken yeşil alanların çokça olmasına özen gösterip, rengârenk çiçekler, bitkiler, ağaçlar ve çimenlerle zenginleştirilmiş bir dizayn yapabilirsiniz.

Bahçe kategorisi altında yer alan dış mekan dekorasyon ürünleri, şık tasarımlı dekoratif aksesuarları ve mobilyaları da içeriyor. Ahşap malzemeden yapılmış masa ve sandalyeleri ya da plastik olanları, katlanıp açılan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Dış mekan mobilyaları içinde yer alan bambu takımlarını, şezlong çeşitlerini, bank ve tabureleri, sehpaları, şemsiyeleri, salıncak ve hamakları bu alanlarınızın dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Pek çok alternatif sunan Tekzen ürünlerinden yararlanıp yaratıcılığınızı kullanarak, kendi zevkinize uygun tasarımlar yapabilirsiniz. Seramik saksılar, aydınlatma ürünleri, küçük heykeller, havuz için süslemeler, dekoratif ahşap ürünler, yer döşeme taşları, piknik masaları, ahşap ara bölme kafesleri de bu konuda size yardımcı olabilir.

Çocuklarınızı mutlu etmek için değişik dış mekan dekorasyonu ürünlerinden destek alabilirsiniz. Onlara bir oyun köşesi hazırlayabilir; basket potası, salıncak, çocuk masa ve sandalyeleri, kaydırak, çocuk havuzu gibi seçenekler kullanıp, çocuğunuza özel bir alan oluşturabilirsiniz. Tekzen’in sunduğu birçok ürün içerisinde farklı özelliklere sahip mangallar da yer alıyor. Özel aksesuarları ve mobilyalarıyla kendinizi doğanın ortasında hissedeceğiniz bir bahçe dizaynı yapabilir, 4 mevsimin ayrıcalıklarını keyifle yaşayabilirsiniz. 


Bahçe Düzenlemesi Nasıl Yapılır? Videomuzu izleyebilirsiniz.


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT