Toplam 11 üründen, 1-11 arası gösteriliyor.

Bahçe Gereçleri

Bahçe gereçleri kategorisinin içeriğini bulabileceğiniz bu bölümde el aletleri setlerinden bitki destek çubuklarına, toprak pH ölçerlerinden sulama kaplarına kadar uzanan geniş ürün skalasına sahip bahçe aksesuarları ve malzemeleri çeşitlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Çeşitli markalar tarafından üretilen düzenleme işlerinde işinizi kolaylaştıracak birçok alet ve aksesuarları bulabilir, dilediğiniz markayı ve ürünü seçip bahçenizi seçtiğiniz ürünler ile gönlünüzce düzenleyebilirsiniz.


Bitki dikme işleri için kullanabileceğiniz çapa, kürek gibi aletler içerisinden ihtiyacınıza uygun olanları tek tek ya da set halinde satın alabilirsiniz. Bitki dikimi esnasında işinizi kolaylaştıracak malzemelerden olan, meyveye toprak bulaşması ve etrafında yabani ot üremesini engelleyen jütlerin ihtiyacınıza uygun olarak çeşitli boylarda olanlarını inceleyebilirsiniz.


Çiçeklerinizin ve bitkilerinizin sulama işlemlerini yapmanız için sulama kapları, püskürtücüler gibi bahçe aletleri ya da boyu uzayan bitkilerinizin dik durmasına yarayan ihtiyacınıza uygun boyutlarda bitki destek çubukları gibi malzemeleri satın alabilirsiniz. Bitki destek çubuklarını çeşitli boylarda tek tek bulabileceğiniz gibi aynı dönem çok sayıda dikilmiş aynı cins bitkileriniz varsa onlar için toplu halde satın almanıza imkan tanıyan çoklu paketlere de erişebilirsiniz.


Bu kategoride Tekzen’in yalnızca internet sitesinde bulabileceğiniz meyve toplama aletinden fide dikme aparatına kadar geniş bir ürün yelpazesi içerisindeki bazı ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Tekzen’in bilindik kalitesi ve güvencesi ile bitki ve çiçeklerinizle ilgili düzenlemeler için aletler, malzemeler ve aksesuarlar konusunda ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun ürünü bulup seçebilirsiniz. Dilerseniz ihtiyacınıza uygun ürünler ile ilgili detayları görüntüleyebilir ve arzu ettiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT