Toplam 72 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Bahçe Makinaları


Bahçe Makinaları

Yaz aylarının keyfini çıkarabileceğiniz güzel bahçeler için gerekli olan tüm ürünler ve bahçe bakımında kullanılan bahçe makinaları çeşitleri geniş ürün yelpazesi ile ayağınıza geliyor. Çim biçme makinaları, ağaç kesme makinaları, çit kesme aletleri, tırpanlar, yaprak toplama makinaları gibi ürünleri ve bahçe makinaları fiyatlarını bu kategoriden inceleyebilirsiniz. Bu makinaları Einhell, Efco, DBK, Balatlı, Palmera, aestro, Oleomac, Bosch, Makita, Word Garden, Tekzen, Weıma, Pubert, Agromak, Wayer, Kacher ve Energy gibi markalardan satın alabilir, bahçe aletlerinin fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

 

Çimleri biçmek için tasarlanan farklı özelliklerde çim biçme makinaları arasında küçük bahçeler için kolay kullanım sunan ürünlere ulaşacak, büyük alanlar için ise tarım ve zirai amaçlı kullanılan 4T simgesine sahip profesyonel ürünleri seçeceksiniz. Bu çim biçme makinaları arasında hafif tasarımı, ergonomik tutamaç kısmı olan ve benzinle veya elektrikle çalışan ürün çeşitlerinden size uygun olanı kolayca belirleyeceksiniz. Bahçe budama aletleri arasında ise küçük tasarımı ile dikkat çeken çit kesme ve kenar kesme makinalarını seçerek rahatça kullanabileceksiniz. Kenar kesme makinaları ile duvar diplerini, taş kenarlarını, çiçek ve ağaç diplerini düzeltecek bahçenizi güzelleştirebileceksiniz. Bahçe makinaları modelleri arasında elektrikli ve benzinli ağaç kesme makinalarına da ulaşabilirsiniz. Bu zincirli testere çeşitlerinden hafif ve ergonomik özelliklere sahip olanları tercih ederek bahçe işlerinde rahatça kullanabilirsiniz. Bahçe işleri ile birlikte farklı arazilerde de kullanılan 3’lü bıçak sistemine sahip tırpanları seçerek çalıları temizleyebilirsiniz.

 

Bu bahçe bakımı aletleri dışında çapalama ve gübre serme makinaları, yaprak ve dal öğütme makinaları, çim biçme makinası aksesuarları, zeytin hasat makinaları, pompa ve hidrofor çeşitlerini bahçe makinaları kategorisinden satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT