Toplam 21 üründen, 1-21 arası gösteriliyor.

Bahçe Masaları


Bahçe Masaları

Pratik ve rahat modelleri, şık ve modern tasarımlarıyla bahçe masası kategorisinde, bahçe, veranda ve balkonlarınız için aradığınız ideal masa tasarımlarını rahatça bulabilirsiniz.

 

Kategoride sergilenen her ürünün farklı işlevsel özelliklerini üzerine tıklayarak öğrenebilir, kullanacağınız mekana göre uygun bahçe masası fiyatları ile seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bahçenizde, balkonunuzda kullanabileceğiniz bahçe masası çeşitleri boyutları ve malzemesi bakımından incelenerek ihtiyacınıza uygun model kolayca satın alınabilir. Kategoride bulunan bahçe masası çeşitleri arasında küçük boyutlu, katlanabilen, her yere sığdırılabilen, arabanın arkasına konulabilen piknik masaları da bulunuyor.

 

Yazlığınızda, kışlığınızda, balkon sefanızda size eşlik edecek, misafirlerinizi ağırlarken üzerine rahat rahat her şeyi koyabileceğiniz geniş tablalı masaları bahçe oturma grupları kategorisinde inceleyebilirsiniz. Büyük boy masaları veranda da k     ullanmayı düşünüyorsanız, çekilerek boyu uzatılabilen masaları inceleyebilirsiniz. Kapanınca günlük masa, açılınca konuklarınızla paylaşacağınız ikramlarınız için büyük bir masa haline getirebilirsiniz.

Kademeli masalar size bu açıdan kullanışlı gelebilir. Hem normal günlerde size yetebilir hem de misafir geldiğinde ekstra bir masa gerektirmez. Balkonunuz küçükse bu kategorideki katlanabilir masaları tercih edebilirsiniz. Bu masaları gerekli gördüğünüzde açabilir, kalabalık olmadığında katlayıp bir kenara koyabilirsiniz. Bahçe oturma grupları bölümünde yer alan bahçe masası modellerini işlevine ve boyutlarına göre seçerek mutfak masası, balkon masası olarak kullanabilirsiniz.

 

Oval masa, kare, dikdörtgen ve yuvarlak masa olarak üretilmiş bahçe masası modelleri; ahşap, metal, masif, okaliptüs, verzalit, cam, plastik gibi birçok farklı malzemeden üretilmiş masaların, ölçüleri, dizaynları da birbirinden değişik özellikler taşıyor. Evinizin veya bahçenizin her köşesinde modern ve ergonomik tasarımlarıyla tarzınızı yansıtacak masalar, Tekzen güvencesiyle geliyor. Modermo, Siesta, Tekzen Home, Adore gibi markaların ürünlerini kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT