Bahçe Sehpaları


Aradığınız kategoriye ait hiç bir ürün listelenemedi...

Bahçe Sehpaları

Bahçe mobilyası bölümünde yer alan sehpa çeşitlerini bahçe sehpaları kategorisinden temin edebilirsiniz. Yaz aylarında bahçenizde kullanacağınız ürünler arasında ahşap, rattan tarzı, plastik ve katlanır mobilyaları bulabilirsiniz. Üretildiği malzemeler ile birlikte ölçüleri de birbirinden farklı olan sehpaların ebatlarını inceleyerek bahçenize uygun ürünü seçebilirsiniz.

Küçük bahçeler için rattan sehpa çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Özellikle ıslanma ve sıcağa karşı ekstra bir önlem ve bakım gerektirmeyen ürünleri beyaz, kahverengi, siyah gibi farklı renklerde bulabilirsiniz. Bahçe sandalyelerinize uygun olarak seçeceğiniz ürünlerin yüksekliklerini de ürün sayfalarından öğrenebilirsiniz. Plastik bahçe sehpaları arasında ise hafif ve pratik kullanımı ile öne çıkan ürünler yer alır. Kullanım ömrü uzun olan plastik ürünler, güneşte solmadığı için açık havada rahatlıkla bırakabilirsiniz. Balkon ve teras gibi ortamların yanında iç mekanlarda da kullanabileceğiniz ürünlerin yerini kolayca değiştirebilirsiniz. Mat yüzeyleri sayesinde kolay temizlenen ürünleri nemli bezle silerek kışın kaldırabilirsiniz. Küçük bahçe sehpa modelleri dışında hem plastik hem de rattan desenli sehpalar arasında daha uzun modelleri de bulabilirsiniz.

Katlanır sehpa modelleri arasında ise hem plastik hem de ahşap ürünler yer alır. Plastik ürünlerde büyük boy ve orta boy ürünlere ulaşabilir, bahçe sehpası modellerini inceleyebilirsiniz. Katlandığı zaman yer kaplamayan ve kolay taşınan ürünleri piknik veya kamp yaparken de kullanabilirsiniz. Ahşap sandalyeler ile takım oluşturacağınız ahşap bahçe sehpaları ise nemden koruyarak bahçeye ve balkona yerleştirebilir, yaşam alanlarınıza şıklık katabilirsiniz.

Tekzen güvencesi ile bahçe sehpaları kategorisinden temin edeceğiniz ürünleri Estelia, Homecare, Siesta ve Modelüx gibi markalardan satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT