Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

Bahçe Tabureleri

Bahçe mobilyası çeşitlerinden biri olan tabureleri bahçe tabureleri kategorisinde bulabilirsiniz. Yaz aylarında bahçede kullanacağınız, aynı zamanda evin farklı ortamlarında da kullanıma uygun olan ürünler arasında ebatları birbirinden farklı ürünlere ulaşabilirsiniz. Ahşap ve plastik gibi farklı malzemelerden üretilen tabure modellerinden katlanan ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Orta ve büyük boy tabureler arasında hem katlanır hem de plastik tabureler bulunur. Hafif tasarımı ile dikkat çeken normal tabureleri bahçede veya balkonda kullanabilir, gerektiğinde yerini değiştirebilirsiniz. Katlanır orta boy ürünleri ise pratik bir şekilde piknik ve kamp yaparken yanınızda götürebilirsiniz. Katlanma özelliği sayesinde az yer kaplayan ve aracınıza kolayca sığdırabileceğiniz ürünleri kırmızı, beyaz, mavi, gri ve krem gibi farklı renk tonlarında bulabilirsiniz. Küçük bahçe taburesi çeşitlerinin ebatlarını inceleyerek orta boy tabureler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Özellikle çocuklarınıza oyun alanı tasarlarken kullanacağınız küçük taburelerin mavi ve kırmızı gibi canlı renklerde olanını tercih edebilirsiniz.

Bahçe tabureleri arasında yer alan ahşap ürünler ise şık tasarımları ile dikkat çeker. Modern dış görünüşlerinin yanında dünya haritası, saat, alev ve harf gibi otantik ve doğal motifler ile süslü tabureleri mutfaktan genç odalarına kadar evinizin farklı alanlarında kullanabilirsiniz. Evde kolayca kurabileceğiniz pratik parçalardan oluşan ahşap ürünleri nemden uzak tutarak saklayabilirsiniz. Dekoratif görünümü ile bulunduğu ortama şık bir hava da katan bahçe tabure çeşitlerinin yükseklik ve genişlik gibi ebat özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Bahçe tabureleri kategorisinden temin edeceğiniz ürünleri Modelüx, Estelia, Homecare, Giz Home ve Concept gibi farklı markalardan Tekzen kalitesi ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT