Toplam 84 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Bebek Bakım Ürünleri


Bebek Bakım Ürünleri

Bebeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm bakım ve temizlik ürünlerine ve yardımcı aksesuarlara bebek bakım ürünleri kategorisinden kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Dalin, Seba Med, Fresh'n Soft, Uni Baby, Chicco, Bebedor, Japlo, Sevi Bebe, Moje, Nuk, Nivea, Medela gibi pek çok güvenilir ve seçkin markaya ait bebek bakim ürünleri listesi ve çeşitlerinin yer aldığı kategoride; bebek deterjanları, bebek bakım ürünleri setleri ve çantaları, ıslak mendil ve havlular, bebek güneş koruyucuları, pişik kremleri, bebek alt açma minderleri, fırça ve taraklar gibi ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Son derece hassas bir yapıya sahip olan bebek cildi ile uyumlu olmayan bebek bakım ürünleri kullanıldığınız zaman bebeğinizin cildi zarar görebilir. Bu nedenle bebeklerin hassas ciltlerine özel olarak formüle edilmiş olan ıslak mendil, krem ve losyon, kolonya, deterjan gibi ürünleri arasından, ihtiyacınız doğrultusunda ürünler tercih etmeniz bebeğinizin cilt sağlığı açısından uygun olacaktır.

 

Anti alerjik özellikteki, bebeklerin cildi için özenle geliştirilmiş pişik kremleriyle bebeğinizin cildini dış etkenlere karşı koruyup bebeğinizi rahat ettirirken; pamuksu yüzeylere sahip, yumuşak, paraben, alkol, parfüm gibi herhangi bir zarar verebilecek kimyasal madde içermeyen ıslak mendiller ve havlularla bebeğinizin cildini gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz.

 

Eğlenceli tasarımlarıyla göze çarpan ve özel olarak üretilmiş diş bakım ürünleri sayesinde çocuklarınıza kolaylıkla diş fırçalama alışkanlığı kazandırabilirsiniz.

 

Pratik kullanıma sahip alt açma setlerini çantalarınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz ve yumuşak yapıya sahip bu minderlerle aynı zamanda bebeğinizin konforunu da sağlayabilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesiyle anne & bebek & oyuncak kategorisi altında bulunan bebek bakım ürünleri önerilerini, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olabilecek ürünlerin detaylarını özelliklerini görebilirsiniz ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT