Toplam 183 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Bebek Beslenme Gereçleri


Bebek Beslenme Gereçleri

Renkli, pratik, özgün tasarımlara sahip; farklı ihtiyaçlara cevap verebilen bebek beslenme gereçleri çeşitleri arasından bebeğinizin büyümesi ve gelişimi için gerekli olan ürünü bulabilirsiniz. Bu kategoriye Anne Bebek Oyuncak bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

Alanında uzman markalardan; Avent, Bebedor, Chicco, Nuk, Tekzen, Wee, Switel, Philips Avent, Tefal, Weewell, Medela tarafından üretilen alıştırma bardakları, besin hazırlayıcılar, biberon ısıtıcılar ve sterilizatörler, biberon mamaları, kavanoz mamalar, çaylar, meyve suları, termos mataralar Tekzen güvencesiyle bebek beslenme gereçleri kategorisinde ihtiyacınıza ve beğeninize sunuluyor. Yalancı emzik ve aksesuarları, biberon aksesuarları, biberon emzikleri, biberonlar, önlükler, cam rendeler, kaşık mamalar, mama saklama kapları ve tabak, kaşık, çatallar da kolay kullanımınız için tasarlanmış diğer ürünler arasında yer alıyor.

 

Çok kullanılan bebek beslenme gereçleri modelleri arasında yer alan, biberonla bardak arasındaki geçişi sağlamak için tasarlanmış alıştırma bardakları bebeğinizin daha çok sıvı almasını teşvik edecektir. Bebeğinizin sağlıklı gelişiminde gerekli hijyen koşullarının karşılanmasını, bakteri oluşumunun önlenmesini sağlayan sterilizatörler; gıda ve süt ısıtma hem de buharda pişirme işlevlerini yerine getiren mama ısıtıcılar hayatınızı kolaylaştırmaya yönelik olarak tasarlanmış.

 

Bu kategori altında bulabileceğiniz, bebeğinizin 4. veya 6. aydan itibaren katı gıdaya geçiş sürecine destek olmak için özel olarak hazırlanmış, sindirimi kolay, sağlıklı beslenmesi için gerekli vitaminleri içeren kavanoz mama çeşitleri de ihtiyacınıza sunuluyor. Aynı şekilde mideyi rahatlatan çaylar, tam beslenme desteği veya ek besin için üretilmiş biberon mamalarını da buradan inceleyebilirsiniz. Rengarenk tasarımlı, sevimli önlükler de evde ve seyahatlerinizde hijyen sağlayacaktır.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile anne & bebek & oyuncak kategorisi altında bulunan bebek beslenme gereçleri fiyatları arasında karşılaştırma yaparak, siz de bütçenize, zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun ürünü seçebilir, ürünlerin detaylarını ve özelliklerini görebilir ve tercih ettiğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT