Toplam 418 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Bebek ve Çocuk Odası


Bebek ve Çocuk Odası

Cıvıl cıvıl renkleri ve birbirinden şık modelleriyle çocuk odası dekorasyonunu tamamlayan tüm ürünleri kategori sayfamızda bulabilir, takım halinde ya da tek tek satın alabilirsiniz. Bebek odası, çocuk odası kategorisinde inceleyebileceğiniz; karyola, beşik, çocuk uyku setleri, bebek uyku setleri, bebek odası dekorasyon ürünleri, bebek nevresimleri ve daha pek çok farklı ürün arasından çocuğunuzun ihtiyacı olan ve size en çok hitap eden tasarımları belirleyerek çocuğunuzun odasına renk ve keyif katabilirsiniz. Belirleyeceğiniz çocuk odası eşyaları ile bebek odası, çocuk odası dekorasyonunda klasik ya da sıra dışı bir etki oluşturabilirsiniz.

 

Bebek odalarının vazgeçilmezleri arasında yer alan bebek odası yatakları, beşik, bebek odası yastıkları, battaniye gibi ürünleri; Altınbaşak, Merinos, Bebedecor gibi önde gelen markaların ürünleri arasından seçebilirsiniz. Rengarenk desen ve figürleriyle öne çıkan bebek odası ve eşyaları, sağlıklı ve ergonomik modellerinin yanı sıra, hem kız hem de erkek bebeklere uygun onlarca seçeneğiyle hayalinizdeki bebek odası, çocuk odası konsepti ve bunu hayata geçirmenizi mümkün kılıyor. Bebek odası avizeleri, bebek odası aksesuarları ya da fotoğraf albümü gibi dekoratif ürünlerle bebeğinin odasını çok daha şirin bir hale getirebilirsiniz.

 

Çocuk odalarına hareket kazandıran uyku setleriyle neşeli bir mekan yaratmanız mümkün. Farklı temalarla bezenmiş uyku setleri ralli, süperbike, formula gibi figürleriyle erkek çocukların; selene ve dodi temalarıyla da kız çocukların beğenisini kazanıyor. Görselliği ve kaliteyi bir arada sunan çocuk odası takımı modelleri, çocuk odalarına renk ve ışıltı katarken, eğlenceli bir çocuk odası dekoru yapmanızı sağlıyor.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile anne, bebek, oyuncak kategorisinin altında yer alan bebek odası, çocuk odası kategorisinden, beğenilerinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak tercih edebileceğiniz ürünlerin detaylarını görebilir, seçiminizi bu doğrultuda kolaylıkla yapabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT