Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.
Bitki Besinleri ve Gübreler Kategorisinin Çok Satanları

Bitki Besinleri ve Gübreler

Bitkileriniz için ihtiyaç duyduğunuz gübre çeşitleri için bahçe kategorisi altında yer alan topraklar bölümünde listelenen ürün seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

 

Çiçekler, fidanlar ve benzeri tüm bitkiler için gübreleme uygulamaları oldukça fayda sağlıyor. Bitkilerin canlılığını koruması, güçlenmesi, toprağa daha iyi tutunup, daha hızlı büyümesi için bu tür besleyici destek ürünlerinin kullanımı önem taşıyor.

 

Evinizde, balkon veya terasınızda, bahçenizde yetiştirdiğiniz çiçeklerin, yeşil bitkilerin, çim alanların gelişiminde uygun gübre türlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca kış mevsimi için koruyucu gübreler ile soğuk, zorlu mevsim koşullarında bitkilerinize destek sağlayabilirsiniz. Tekzen, Yaprak Tarım, Genta, Vilmorin ve diğer üretici markaların hazırladığı ürün çeşitleri arasından, bitkilerinizin gereksinim duyduğu besin ve koruma öğelerini içeren ürünleri tercih edebilirsiniz.

 

Bahçenizdeki çimler için ilk ekim veya başlangıç, yosun giderici, kış bakım ve genel kullanım gübresi çeşitleri, çim ve çiçekli bitkiler için organik veya sıvı solucan gübreleri bu ürünlere örnek olarak sayılabilir. Söz konusu ürün seçenekleri bitkilerinizin sağlıklı görünümü için destek olmakla kalmaz, gelişimlerine olumsuz etki eden hastalıklar, zararlı haşereler ve mevsimsel zorluklar gibi dış faktörlere karşı da dayanıklı kalmalarına yardımcı olur.

 

Ayrıca yaprak parlatıcı sprey gibi bitki destek ürünlerine de bu bölümden erişebilirsiniz. Tüm bu ürünlerden maksimum verim sağlamak için kullanım talimatlarını harfiyen uygulamalısınız. Ürün detaylarını inceleyerek, en uygun gübre fiyatlarına ulaşabilir, ürünler ve özellikleri hakkında bilgileri, kimyasal ve organik değerleri de karşılaştırarak bitkilerinize en uygun ürünler için sipariş verebilirsiniz. Tekzen güvencesi ve avantajları ile kolayca satın alacağınız tüm ürün çeşitleri en kısa süre içerisinde adresinize ulaştırılacaktır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT