Toplam 46 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Bulaşık Makinesi


Bulaşık Makinesi

Hayatınızı kolaylaştıran, mutfağınızda hayal ettiğiniz her türlü beyaz eşya modelleri sizleri bekliyor. Göz alıcı, özgür tasarımları ve yenilikçi fonksiyonları ile istediğiniz rahatlığı sunan bulaşık makinesi modelleri ankastre ve solo seçeneği olmak üzere iki temel kategoride tercih edilebiliyor. Siemens, Bosch, Miele, Electrolüx, Arçelik, Beko, AEG, Profilo ve Samsung gibi hem kaliteli hem güvenilir hem de her bütçeye hitap edebilecek beyaz eşya markaları ile yaşayacağınız konforlu bir deneyimin tadını çıkarabilirsiniz. Tüm bulaşık makinesi fiyatları, uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla sunuluyor.

Kolay taşınıp kurulabilir solo ürünlerin yanı sıra her ortama uyum sağlayan özel olarak tasarlanmış tezgâh altı ve üstü ürünler de sizleri bekliyor. Dolaba gömülerek, bir yuvaya oturtulacak şekilde yarı ankastre ve tam ankastre seçeneği ile bulaşık makinesi boyutları mutfağınızın görünümüne uyum sağlamak için tasarlanıyor. Dilerseniz yer tasarrufu sağlayan ankastre beyaz eşya ile daha düzgün ve daha uyumlu bir görüntü elde edebilir yaşamınızı daha kullanışlı bir mutfakla zenginleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra ürünün daha iyi yerleşimini sağlayan titreşim altlığı gibi yardımcı ürünler de bulunuyor.

Bir taraftan kentsel yaşama ilham verirken diğer yandan fonksiyonellik ve esneklik sunan birbirinden teknolojik ürünler sayesinde kısa sürede bulaşıklar yük olmaktan çıkıyor. İstediğiniz markayı seçerek uygun fiyat ve performans ayrıcalığıyla mutfağınıza estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Tekzen kalitesi ve güvencesi ile öne çıkan, erişilebilir fiyatlarda ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek ürünler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Dilerseniz ürünlerin üzerine tıklayarak detaylarını ve özelliklerini öğrenebilir ve bulaşık makinesi özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT