Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Çapalama Ve Gübre Sericiler


Çapalama Ve Gübre Sericiler Kategorisinin Çok Satanları

Çapalama Ve Gübre Sericiler

Bahçe makinaları kategorisinde sunulan Çapalama ve Gübre Sericiler, ekim işleri ve benzeri çalışmaları kolaylaştırıyor. Bahçe işlerini hem keyifli hem pratik şekilde yapmanıza yardımcı oluyor. Sağlam ve güçlü motorlarıyla arazi işlerini kolaylaştıran yeni nesil arazi araçları çapalamayı, toprağı havalandırmayı, gübre serpmeyi kısa zamanda geniş alanlarda yapabilmenize imkan tanıyor. Yamaha, Taral, Hecht, Maestro gibi bilinen markalara ait kaliteli modeller sunan çapalama ve gübre sericiler arasında çapalama makinesi, toprak havalandırma makinesi, tohum serpme makinesi gibi farklı amaçlara yönelik ürünler bulunuyor.

 

Teknik özellikleriyle ilgi çeken çapalama araçları; silindir hacimleri, vites sayıları, dakikada yaptıkları devir, hareket türleri, güç kaynakları ve ağırlıklarıyla farklılık gösteriyor. Gidonu ayarlanabilir ürünler, farklı fiziksel özelliklere sahip bireyler tarafından daha rahat kullanılabilme imkanı sunuyor. Çapalama cihazlarının özelliklerine göre tavsiye edilen kullanım alanları da değişiklik gösteriyor. Çapalama aletlerindeki çapalama bıçaklarının sayıları, çapa genişliği ve derinliği de çapalanacak alan büyüdükçe daha fazla önem taşıyor. Benzinli ürünlerde depo kapasitesi de bir diğer önemli kriter oluyor. Çapalama aparatları motor tiplerine ve boyutlarına göre de farklılıklar gösteriyor.

 

Paslanmaz çelik bıçaklar taşıyan tohum serpme makineleri bitki kalıntılarını hızlı şekilde temelden temizlerken, çimleri de yosundan ve yabani otlardan arındırıyor. Silindir sayısı, motor gücü, bıçak sayısı, ağırlığı, çalışma genişliği tohum serpme cihazlarının önemli kriterleri arasında yer alıyor. Toplama kutusunun kapasitesi de tek seferde yapılabilecek işlem potansiyelini belirlemesi açısından önemli bir parametre olarak dikkat çekiyor.

 

Tohum serpme makineleri bahçe ve tarlalarda tohum serpmeyi sağlarken, karlı bölgelerde tuz serpme işleminde de kullanılıyor. Ürünler manuel ve motorlu olmak üzere iki kategoride sunuluyor. Araçların taşıma kapasitesi önemli bir kriter sergiliyor. Gübre serici ve gübre serpme makineleri de modellerine göre farklı özellikler sunuyor. Çapalama ve gübre sericiler kategorisinden beğendiğiniz bahçe makinelerini seçerek Tekzen ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT