Çocuk Odası Masa Lambası


Aradığınız kategoriye ait hiç bir ürün listelenemedi...

Çocuk Odası Masa Lambası

Çocukların ders çalıştığı, kitap okuduğu, resim yaptığı masaların üzerine konan ve masa civarında aydınlatma sağlayan çocuk odası masa lambası çocukların sevdiği ürünlerden biri oluyor. Masalarındaki lambayla daha ciddi bir çalışma ortamına kavuşan çocuklar, kendilerini daha mutlu ve özel hissediyor.

İyi aydınlatılmayan ortamlarda yazma ve okumanın göz sağlığı açısından riskli olması sebebiyle çocuk odası masa lambaları belli bir yaştan itibaren ihtiyaç haline geliyor. Öte yandan bebekler için hazırlanan bebek odası masa lambası modelleri de ışıklarıyla bebekleri rahatsız etmeden ebeveynlerin oda içindeki hareketlerini kolaylaştırıyor.

Elektrik & Aydınlatma kategorisinde sunulan çocuk odası masa lambası modelleri içinde farklı yapılarıyla her yaşa hitap eden ürünler bulabilirsiniz. Renkli, desenli, üstünde çocuk çizgi kahramanlarını taşıyan ürünler, özellikle küçük yaştaki çocuklara hitap ediyor. Masa abajuru modelleri de üstlerindeki çizgi kahraman baskılarla olduğu kadar pratik kullanılmaları ile de her yaştan çocuk tarafından tercih ediliyor.

Üç boyutlu 3D dekoratif LED lambalar masa üstlerinde kullanılarak odaya eğlenceli bir hava katıyor. LED kullanımı sebebiyle de ekonomik tüketim sağlıyor. Genellikle dekoratif amaçlı kullanılan bu ürünler, cam gibi kırılgan olmamaları sebebiyle çocuklar için risk teşkil etmiyor ve uzun yıllar kullanılabiliyor.

Daha ileri yaştaki çocukların kullanımına yönelik üretilen mengeneli ve yay destekli eklemleri olan ayarlı, istendiğinde duvara istendiğinde masaya monte edilebilen masa lambaları ise kullanımda esneklik sağlıyor. Bu ürünleri istediğiniz boya, mesafeye ve konuma getirebilme özgürlüğü ile çocuklarınız her yaşta kullanabilecekleri bir çalışma masa lambasına sahip oluyor. Çocuklarınızın beğendiği çocuk odası masa lambası modellerini Tekzen seçenekleri içinden bularak hemen alabilir, çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT