Toplam 14 üründen, 1-14 arası gösteriliyor.

Davlumbazlar & Aspiratörler

Kategorideki davlumbaz ve aspirator çeşitleri mutfakta yemek kokularından uzak durmanızı sağlıyor. Ocak üstünde mevcut mutfak dolabınız varsa aspiratör kullanımını tercih edebilirsiniz. Kendi baca bölmesi olan davlumbazları kullanarak ocağın üstünü tamamen bu ürüne ayırmayı da tercih edebilirsiniz. Ayrıca genel olarak aspiratöre göre yüksek emiş gücüne sahip olduğunu dikkate almalısınız. Bu noktada kişisel beğeninizi, mutfağınızın dizaynını ve mutfak dolaplarıyla ürünün görsel uyumunu da göz önüne alabilirsiniz.

 

Davlumbaz yemek kokularını çekmesi nedeniyle mutfak için düşünülen beyaz eşyalar arasında ilk sırada yer alıyor. Yemek kokularını hapsetmek dışında, yemek buharını da çeken model kullanımı sayesinde mutfak dolaplarınızın ömrü uzuyor. Özellikle soğuk havanın hüküm sürdüğü kış aylarında mutfağınızı sık havalandırmak zorunda kalmayacaksınız. Bu sayede ısınmada yakıt tasarrufu da yapmış olacaksınız. Piramit, Inox ve Oval ürün çeşitleri arasından beğeninize göre istediğiniz davlumbaz fiyatları ile tercih yapabilirsiniz. Bacası kullanıma uygun alternatifler de bulunuyor.

Aspiratörler çoğunlukla bacasız kullanım için de uygun olduğundan baca girişinizde sorun olduğunu düşünüyorsanız bacasız kullanım opsiyonu da bulunan bir aspiratör tercihi yapabilirsiniz. Bu aspiratörlerin değiştirilebilen filtreleri bulunuyor. Ürünlerin hava çekim güçlerini inceleyebilirsiniz. İki ürün çeşidi de genel olarak tatmin edici bir çekiş gücüne sahip olsa da, koku duyarlılığı olan kişiler genelde daha yüksek çekiş gücü sunan ürünler arasından tercihlerini yapabilirler. Sürgülü aspiratör, sürgülü camlı veya sürgüsüz aspiratörler arasından tercih yapabilirsiniz.

 

Simens, Simfer, Ferre gibi güvenilir markların yer aldığı kategoride tercihlerinize sunulan aspiratör ve davlumbaz modellerini inceleyerek uygun fiyatlar ile istediğiniz ürüne Tekzen farkı ve güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT