Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.

Deterjan & Temizlik Ürünleri

Kaliteli markalar ve zengin ürün çeşitleriyle, tüm deterjan ve temizlik ürünleri ihtiyacınızı, süpermarket alt kategorisindeki bu bölümünden rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

 

Homecare, Banat, Dalin, Mastercare, Nanolife, Sodasan, Tekzen gibi seçkin ve güvenilir temizlik ürünleri markaları arasından dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Bulaşık yıkama, cam & yüzey temizleyiciler, çamaşır yıkama, haşere öldürücüler, mutfak ve banyo temizleyiciler olarak gruplandırılan ürünler arasından ihtiyacınıza yönelik ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Bulaşıklarınız için elde veya makinede kullanılmak üzere üretilmiş ekolojik bulaşık deterjanlarını Tekzen'den satın alabilirsiniz. Böylece mutfak gereçleriniz hem hijyenik, hem sağlıklı olur.

 

Cam ve yüzeyleriniz için ekolojik ve kaliteli ürünleri sitede bulabilirsiniz. Etkili ahşap ve parke temizleyiciler, mermer temizleyiciler, genel temizlik ve ahşap temizliği için organik ürünleri siteden güvenle temin edebilirsiniz.

 

Sağlıklı olmanın ön koşulu sağlıklı bir ortamda yaşamaktır. Yaşam alanlarınızı Tekzen'den alacağınız kaliteli deterjan ve temizlik malzemeleri çeşitleri ile sağlıklı ve hijyenik bir hale getirebilirsiniz.

 

Çamaşırlarınız bitkisel çamaşır deterjanları ve doğal çamaşır suyu ile daha temiz, daha hijyenik olacaktır. Özellikle alerjisi olan çocuklarda organik deterjanlar kullanmanız, ailenizin sağlığını korumanıza yardımcıdır. Hipoalerjik yüzey temizleyiciler ile bebekler daha güvenli yüzeylerde vakit geçirebilir.

 

Mutfak ve banyo temizliğiniz için ekolojik temizleyiciler, güçlü yağ çözücüler, akrilik küvet ve duş temizleyicileri, organik kireç sökücü, küf ve mantar temizleyiciler gibi ürünleri Tekzen'den kolaylıkla temin edebilirsiniz.

 

Evinizde etkin bir haşere kontrolü yaparken de Tekzen ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Sinekkovarlar, yapışkanlı fare zehirleri ve elektro likid böcek kovucular ile evinizi zararlı haşerelerden koruyabilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile dilediğiniz ürünü inceleyerek, ihtiyacınız olan malzemeleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT