Toplam 33 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Dış Mekan Dekoratif Ürünler


Dış Mekan Dekoratif Ürünler

Evinizin bahçe ve teras gibi açık alanlarında kullanabileceğiniz birçok çeşitteki ürünü, Tekzen'in dış mekan dekoratif ürünler reyonunda bulabilirsiniz. Aydınlatmalardan, dekoratif amaçlı aksesuarlara kadar birçok ürün, farklı model ve fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Bahçe dekorasyonu yaparken tercih edebileceğiniz renk renk, desen desen doğal taşlar zengin bir çeşitlilik sunuyor. Çeşitli ebatlara ve fiyatlara sahip dekoratif taş çeşitleri ile, bahçenizde doğal ve özgün bir tasarım yaratabilirsiniz. 


Zaman zaman çocukluğunuzun masal kahramanlarından ilham alan bahçe figürleri, dekoratif ürünler arasından seçebileceğiniz bir diğer ürün grubunu oluşturuyor. Bahçenizin girişine yerleştireceğiniz ve misafirlerinizi hoş bir biçimde karşılamanızı sağlayan bahçe aksesuarları ile şirin bir görünüm oluşturabilirsiniz. Aydınlatma için kullanabileceğiniz bambu-meşale ürünler de bahçe tasarımına şık bir görsellik kazandırıyor.  Bahçe spotlarından, fenerlere ve yer aydınlatmalarına kadar birçok ürün çeşidi de Tekzen'in sunduğu ayrıcalıklar arasında bulunuyor. 


Dış mekanları süslerken kullanılan en önemli aksesuarlardan biri olan saksılar, renk renk ve çeşit çeşit modelleri ile beğenilerinize sunuluyor. Bahçe dekorasyonu için tercih edeceğiniz saksıların görüntüsünü zenginleştirmek için kullanabileceğiniz gümüş, kırmızı ve parlak renklere sahip çakıl taşları ve jel süslemeler ile şık ve özel tasarımlar elde edebilirsiniz. Bahçede kullanılan dış mekan dekoratif ürünler arasında bulunan termometreler de Tekzen ürünleri arasında yer alıyor. Rüzgar gülü, bahçe mumlukları, saksı levhaları ve diğer birçok alternatif de uygun fiyatları ve zengin çeşitliliği ile Tekzen'in ürün gamında beğenilerinize sunuluyor. Dekoratif ürünler reyonlarında ayrıca süs ve aksesuar ürünlerinin yanı sıra, işlevsel özelliklere sahip bahçe çitleri, bahçe duşları ve dekoratif bahçe çeşmeleri gibi özel ürünler de yer alıyor. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT