Toplam 206 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Duş Sistemleri


Duş Sistemleri

Banyo bölümünün alt kategorisi olarak bulabileceğiniz Duş sistemleri bölümünde Compact sistemler, Dikey Jakuzi Sistemleri, Duş Tekneleri, Duş Teknesi ve Kabinler, Jakuziler, Küvet ve Kabinler, Küvetler ve Saunalar seçenekleri bulunmaktadır. Buradan, alacağınız ürüne göre bir alt kategori tercihinde bulunarak seçimlerinizi ve ödeme işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Aradığınız ürünü daha kolay sürede bulabilmek için dilerseniz sol bölümden marka ya da seçenekleri belirleyebilirsiniz. Marka olarak Autofolyo, Hidrokabin ve Tema Yapı seçeneklerine yer verilmektedir. Ayrıca yalnızca kargonun bedava olduğu ürünleri incelemek isterseniz de yine sol bölümdeki seçeneklerden bu isteğinizi işaretleyebilirsiniz. Ürünlerin ayrıntılı olarak özelliklerini incelemeniz için ürünün resmine tıklamanız yeterli olacaktır. 


Duş sistemleri açısından farklı bütçelere ve banyolara uygun pek çok ürün bulunmaktadır. Dalgalı, desenli ve şeffaf duşakabinler farklı tasarımlardaki alternatiflerdir. Ayrıca banyonuzun dizaynına göre slim, oval, dikdörtgen ya da kare tekneye sahip duşakabinlere de ulaşabilirsiniz. Bunlara ek olarak kategoride özel tasarım duşakabinlere de yer verilmektedir. TV'li, hidro masajlı, ahşap destekli baş yastığı bulunan jakuzilere de göz atabilirsiniz. Farklı bir banyo tasarımı isteyenler için de saunalar, dikey jakuzi sistemleri bulunmaktadır. Bu ürünler hem görünüm açısından evinize hava katacak ürünlerdir, hem de sağlık açısından oldukça faydalıdır. Özellikle özel ayarlanabilir paslanmaz ayak sistemi bulunan jakuziler sizi pek çok hastalıktan koruyabilir.  Ayrıca duş kabinleri için gerekli olan kumlama folyosu ya da duş tropleni gibi pek çok aksesuara da bu bölüm üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer aradığınız ürünü bu şekilde bulmakta zorlanıyorsanız üst bölümde yer alan arama butonunu da kullanabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT