Toplam 64 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Elektrik Aksesuarları


Elektrik Aksesuarları

Elektrik aksesuarları kategorisinde elektrik ve aydınlatma ürünlerinin yanında farklı amaçlarla kullanılabilen ürünler, tek çatı altında size sunuluyor. Akım koruma prizleri, grup prizler ve uzatma makaralı kabloları, Tunçmatik, Agromak, Homecare, Makel, Modelight, Modelsa, Sonax, Tek-iş, Tekzen, Atom, Fetih, Günsan, SGS, Sistem, Viko, Hobisan, Mutlusan gibi farklı markalardan satın alabilir, elektrik aksesuarları fiyat avantajlarını öğrenebilirsiniz.

 

Cihazları yüksek akımdan koruyan akım koruma prizleri arasında ev ve ofis ortamlarında kullanıma uygun 4’lü, 5’li, 6’lı ve 7’li priz çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Açma kapama anahtarı ile pratik bir kullanım sunan ürünleri, medikal cihazlar, bilgisayarlar ve hassas elektronik cihazlarda güvenle kullanabilirsiniz. Elektrik aksesuarları çeşitleri arasından ev ortamları için çocuk emniyetine sahip ürünleri de kategoride bulabilirsiniz. Akım korumalı priz dışında farklı sayıda girişe sahip grup prizlere ulaşabilir, Amerikan ve İngiliz tipi priz dönüştürücüleri Tekzen'deki elektrik aksesuarları bölümünden temin edebilirsiniz. Dönüştürücü çeşitleri arasında tüm ülkelere uygun ürünleri ve priz modellerini de inceleyebilirsiniz.

 

Farklı amaçlarla kullanılan kablolar arasında ise farklı uzunluklardaki ürünleri ve kablo kelepçelerini temin edebilirsiniz. Güvenlik amacıyla kullanılan ve kablo dağınıklığının önüne geçmek için tasarlanan, kablo kanalları arasında kendiliğinden yapışkan bant özelliği olan ürünleri inceleyerek, farklı uzunluklara sahip modellerden ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Sigorta ve sigorta kutuları arasında ise sıva altı, sıva üstü kapaklı ürünleri ve tek satılan sigortaları inceleyebilirsiniz.

 

Altın sarısı, gümüş, gri, beyaz gibi renk seçeneklerine sahip şık zil çeşitleri de bu kategoride beğeninize sunuluyor ve kolayca temin ediliyor. Farklı işlerde kullanılan adaptör, kablo bağı, duy asma takımı gibi ürünleri de Tekzen güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT