Toplam 1519 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Endüstriyel Mutfak Ürünleri


Endüstriyel Mutfak Ürünleri

Her işletme mutfağının ihtiyacı olan mutfak ve hijyen ürünleri çeşitlerini bulacağınız elektrikli ev ve mutfak aletleri kategorisinin altındaki endüstriyel mutfak ürünleri bölümünde bulunan bain marieler, çalışma tezgahları, raflar ve dolaplar, açık büfe ekipmanları, çöp kovaları ve konteyner, su sebilleri, taşıma arabaları, tencere-tava-tepsi,  yıkama makineleri,  fırın ve ocaklar, hazırlama makineleri, soğutucular, sosluk ve sosislikler gibi pek çok ürünü bulabilirsiniz.

Endüstriyel mutfak ekipmanları kategorisinde dondurma makası, ekmek ve kek kalıpları, fırçalar, hamur kesiciler, kalbur ve elekler, karıştırma kapları, kepçeler, kevgirler, kurabiye kesici, külahlar, küvetler, maşalar, oklava ve merdaneler, ölçü kapları ve kaşığı, parizyen kaşığı, rendeler ve satırlar, sebze soyacakları, spatulalar, su ve meşrubat bardağı, süzgeçler,  şişe ve konserve açacakları, yemek taşıma kapları gibi bir işletme mutfağında olması gereken endüstriyel mutfak gereçlerinin tamamı bulunuyor. İşletme mutfaklarında önem taşıyan bu ürünleri kullanarak siz de işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Endüstriyel yıkama makineleri kategorisinde ise bardak yıkama makineleri ve bulaşık makinesi basketleri gibi işletme mutfaklarının yıkama alanlarında kullanılan ürünler yer alıyor. Bu yıkama ürünleri arasında bulunan bardak yıkama makineleri, uzun süre boyunca birikmiş olan ve hızlı bir şekilde yeniden kullanılması gereken bardakları oldukça büyük bir hızla yıkamanızı sağlıyor. Ayrıca bu kategoride yer alan düz, 4x4, 5x5, 6x6, 7x7 boyutlarında bardak basketleri de mutfaktaki tüm bardakların düzenli bir şekilde durmasını ve yer kaplamamasını sağlıyor. 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile ihtiyacınız olan Endüstriyel mutfak ürünlerini  bütçenize uygun şekilde kolaylıkla seçebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT