Toplam 45 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Fener - Işıldak - Gece Lambaları


Fener - Işıldak - Gece Lambaları

Dayanıklı ve kaliteli modelleri ve fonksiyonel yapıları ile endüstriyel mutfak ürünleri kategorisinde aramış olduğunuz her türlü ürünü rahatça bulabilirsiniz.

 

Farklı ortamları aydınlatmak için kullanılan elektrik ve aydınlatma ürünleri fener, ışıldak ve gece lambası kategorisinde sizlere sunuluyor. Birbirinden farklı modelleri Agromak, Bigem, Gerok, Met, Modelsa, Nisa Aydınlatma, Osram, Simlight, Tekzen, Watton, Hiper, Homecare, None ve Tekzen gibi birçok markadan temin edebilir; el feneri ve ışıldak fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Fener, ışıldak ve gece lambası çeşitleri arasında ev, depo gibi kapalı ortamlarda veya kamp, avcılık, balıkçılık gibi doğa sporlarında, bahçede ve araç içinde kullanıma uygun pratik ürünleri bulabilirsiniz. Elde taşınabilir tutamak kısmına sahip şarjlı ürünlerin yanında, asılabilir büyük ışıldak çeşitlerini tercih edebilirsiniz. 5, 10 ve 20 saat dayanabilir şarj süresine sahip ürünler arasında karşılaştırma yapabilir, uygun ürünü kolayca seçebilirsiniz.

 

El fener çeşitleri arasında şarj edilebilir, metal gövdeye sahip dayanıklı ürünleri seçerek, küçük boyutlara sahip olan bu ürünleri yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Şarj edilebilir modeller arasında tornavida, çakı, testere, şişe açacağı, balık kanca sökücü, makas gibi fonksiyonlara sahip ürünleri doğada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yine kamp alanlarında kullanıma uygun, güneş enerjisi ile şarj edilen ve şişebilen ortam aydınlatıcıları da bu kategoride sizlere sunuluyor.

 

Elektrik & aydınlatma kategorisinin altındaki fener, ışıldak ve gece lambası bölümü farklı özelliklerdeki gece lambası modelleri ile de dikkat çekiyor. Yatak odası, çocuk odası gibi ortamlara uygun tasarlanan ürünler arasında pratik kullanımı ile öne çıkan, aynı zamanda elektrik kesintisi sırasında yerleşik pil bağlantısı ile otomatik olarak devreye giren gece lambası çeşitlerini bu kategoriden satın alabilirsiniz. Masa lambası çeşitlerini de temin edeceğiniz bu kategoride, çizgi film kahramanları ile dizayn edilmiş sevimli ürünleri seçerek, çocuklarınızın odasına renk katmanız mümkün.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT