Toplam 40 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Fırınlar


Termikel 19100 Fırın
Termikel 19100 Fırın
Temin Edilemiyor
Profilo HG1503T Fırın
Profilo HG1503T Fırın
Temin Edilemiyor

Fırınlar

Bu kategoride, Akel, Arçelik, Arzum, Blue House, Cvs, Ferre, Luxell, Siemens, Simfer ve Termikel gibi dünyadan ve Türkiye’den en iyi markaların, tam boy, midi ve mini boy, gross, davul ve mikrodalga fırın fiyatları inceleyebilir, geniş iç hacimli ürünler arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirisiniz.

 

Mutfağınızda kullanacağınız tam boy fırın çeşitlerini inceleyerek, gaz emniyetli ocakları ve turbo özellikli pişirme özellikleriyle, gereksinim duyduğunuz yemek pişirme özelliklerine uygun seçimler yapabilirsiniz. Mutfakta ızgara yapmak için paslanmaz ızgara teline sahip modelleri, aynı anda birden çok yemek pişirmek içinse alt ve üstte iki bağımsız bölmeye sahip multifonksiyonel modelleri tercih edebilirsiniz. Tepsi saklama çekmecesi, ayarlanabilir dijital saatler ve fırın iç aydınlatma gibi ekstra özelliklerle de yemek hazırlamayı pratikleştirebilirsiniz.

 

Midi ve mini boy modeller ise, pişirme alanınıza göre, istediğiniz yere sığabilecek boyutlarda bulunuyor. Mutfağınıza, 48 litreye varan iç hacimleriyle kullanış, metalik veya beyaz renklerin yanı sıra kırmızı ve nar çiçeği renkli dış yüzeyleriyle hareket ve estetik katabilirler. Mutfak dolaplarınız arasında ya da tezgah üstünde kullanma şansına sahip olacağınız bu ürünler arasından, geniş tepsili börekmatik özelliğiyle ön plana çıkan modelleri seçerek geleneksel börekler yapabilirsiniz. Tavuk çevirme, hot plate, yoğurt yapma fonksiyonu, sıcak tutma özelliği ve ızgara teline sahip modeller ise farklı yemek hazırlama tarzlarını sık olarak kullananlar için doğru bir seçim olabilir.

 

Gross ve davul fırın gibi nostaljik modellerin yanında, modern ihtiyaçlara cevap veren mikrodalgaları da bulabilir, bunun yanında beyaz eşya kategorimizden seçebileceğiniz ocak, davlumbaz, aspiratör, bulaşık makinesi, buzdolabı, buz makinesi, su sebili, beyaz eşya altlığı ve derin dondurucular ile istediğiniz mutfak tasarımını gerçekleştirebilirisiniz.

 

Bütçenize ve mutfağınıza en uygum fırın modellerini, çeşitli özelliklerini karşılaştırarak bu kategorimizden seçebilir, Tekzen kalitesi ve güvencesi ile satın alabilirsiniz.

 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT