Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Güvenlik Sistemleri


Güvenlik Sistemleri

Evinizin, ofisinizin ve yaşadığınız alanların güvenliğini sağlamak için Tekzen'in sunduğu ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Güvenlik sistemleri kategorisinde yer alan alarm setleri, güvenlik kameraları, dedektörler, kapı zilleri ve sensörler sizi ve değer verdiklerinizi korumak için üretiliyor. Bulunduğunuz ortamlarda emniyet ihtiyacınıza cevap veren farklı güvenlik sistemleri firmaları, ürünlerini Tekzen kalitesi ile sizlere sunuyor.

 

Gerok, Mecer, Modelsa ve Rem Market markalarındaki kapı, pencere alarm cihazları, alarmlı güvenlik kilitleri ve uzaktan kumandalı alarm setleri, özel alanlarınızın emniyetini sağlıyor. Evinize, ofisinize ve yazlık evlerinize yerleştirebileceğiniz bu cihazlar, gelişmiş teknoloji ile donatılmış. Alarmlar herhangi bir hırsızlık durumunda devreye girerek sizi ve polisi anında haberdar ediyor.

 

Eviniz, ofisiniz veya garajlarınız için önerilen kapı sensörleri ya da güvenlik kameraları, kötü sürprizlerin önüne geçmenizi sağlıyor. Özellikle bebek güvenliği ve evcil hayvan takibi gibi konularda, farklı seçenekler sunan gizli kamera sistemleri içinizi rahat ettiriyor. Evde bakıcısı ile yalnız bırakmak zorunda olduğunuz çocuklarınızı, bulunduğunuz farklı ortamlardan kolaylıkla izleyebiliyorsunuz.Güvenlik sistemleri fiyatları, bütçenize dost rakamlardan oluşuyor.

 

En ufak bir harekete duyarlı dedektörleri kullanarak, evinizde olağan dışı bir hareketlenme olduğunda, anında haberdar olabilirsiniz. Duvara, tavana ve pencere kenarına yerleştirebileceğiniz dedektörler ile oluşabilecek herhangi bir tehlikeye karşı hazırlıklısınız. Kablosuz duman dedektörü ve su dedektörü sayesinde yangın ve su basmasına karşı da hızla müdahale edebilirsiniz.

 

Doorbell, Mesaj, Modelsa ve Rem Market markalarındaki kapı zilleri de, elektrik & aydınlatma kategorisinin altındaki güvenlik sistemleri kategorisinde, beğenilerinize sunuluyor. Çocuklarınızın evde yalnızken, kimin geldiğini görmeden kapıyı açmasını istemiyorsanız, kameralı kapı zillerini tercih edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT