Toplam 8 üründen, 1-8 arası gösteriliyor.

Hobi

Tekzen, süpermarket kategorisi altındaki hobi bölümünde bulabileceğiniz çeşitli hobi malzemeleri arasında sizlere geniş bir yelpaze sunmaktadır.

Hobi ürünleri arasında ahşap ve metal maketlerden kumandalı oyuncaklara, kutu oyunlarından puzzle seçeneklerine kadar pek çok ürünü görebilirsiniz. Çocuklarınızla yeni aktivite fikirleri arıyorsanız ya da dostlarınızla birlikte eğlenceli faaliyetler bulmaya çalışıyorsanız bu ürünler tam size göre. Aktivite listesi oluştururken Tekzen deki ürünlere göz atmak size çok faydalı olacaktır.

Özellikle beylerin ve çocukların dikkatini çeken model arabaların performans özelliklerini farklı renk ve modelleri hobi araba başlığı altında inceleyebilir, arzu ettiğiniz ürünü satın alıp eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Model oyuncak tutkunları helikopter kategorisinde kendilerini farklı boy ve özelliklere sahip helikopter çeşitlerinin arasında bulacaklar. Pasifik, RCX, Techtoys, Walkera gibi kaliteli ve güvenilir markalı ürünleri bulabileceğiniz model helikopter kategorisinde ürünlerin teknik özelliklerini, hareket kabiliyetlerini, ağırlıklarını ve uçuş yeteneklerini öğrenebilirsiniz. Dilediğiniz helikopterle hobi listenizi zenginleştirebilirsiniz.

Kutu oyunları bölümünde çocuk oyunları, tavla, okey, satranç oyunları ve yetişkin oyunları olmak üzere 3 farklı başlık yer alıyor. Kutu oyunları sayesinde ailenizle ve arkadaşlarınızla kaliteli aktivite zamanı geçirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Dinlendirici ve zaman geçirici öneriler arasında en gözde oyunlardan biri olan puzzle çeşitleri de Tekzen hobi malzemeleri arasında yerini almaktadır. Puzzle hem çocukların zeka gelişimini destekleyici olmakla birlikte, hem de grup faaliyeti olarak uygulandığında iş birliği yapabilme yetilerini de güçlendirir. Ayrıca günümüzde puzzle 3D ve 4D puzzle seçenekleriyle artık yetişkinlere de en az çocuklar kadar hitap etmektedir. Farklı boy ve şekillerdeki 3 boyutlu yap-bozları ister tek başınıza tamamlayabilir, mimari yönünüzü kuvvetlendirebilir isterseniz çocuklarınızla, sevdiklerinizle birlikte yapıp güzel hatıralar oluşturabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT