Toplam 17 üründen, 1-17 arası gösteriliyor.

Hortum Tabancaları

Bahçe kategorisi içerisinde sulama sistemleri bölümü altında inceleyebileceğiniz hortum tabancaları, birbirinden farklı ve renkli onlarca modeli ve kullanışlı ergonomileriyle sulama işlerinizi çok daha kolay halletmenizi sağlıyor. İstenilen şekillerde, çeşitli kullanım tarzlarıyla ön plana çıkan sulama tabancası modelleri teras ve balkon temizliği, bahçe, tarla sulaması gibi birçok alanda rahat ve keyifli çalışma imkanı sunuyor.  


Agromak, Gardena, Gardener, Homecare, Madalyon, Por-Max, Raco, Raco Expert, Sonax, Worth Garden ve Yaprak Tarım gibi kaliteli markalara ait hortum tabancaları sağlam ve güvenilir kullanım nitelikleriyle tüketicilerin başlıca tercihleri arasında bulunuyor. Metal, plastik, çinko kaplamalı farklı boy ve ölçülerdeki sulama tabancaları ile setleri dışında ayrıca fıskiyeler, sulama ve yıkama makineleri, musluklar ve sulama pompaları da bahçe meraklılarının beğenisiye sunuluyor. Çeşit çeşit tasarımları ve ekonomik fiyat seçecekleriyle her zevke hitap eden hortum tabancaları ve bahçe sulama aparatları bulunduğunuz ortamı güzelleştirmenize yardımcı oluyor.  


Tekli, dörtlü, yedili, dokuzlu vb. adetlerde farklı sulama başlığına sahip setler halinde ya da tek parça ancak kendi içerisinde değişen ıslatma fonksiyonları bulunan sulama tabancaları, bahçelerdeki ihtiyaçlara bağlı işlemlerde de alternatif çözümler sağlıyor.  Ülkemizde üretilen ve en fazla kullanılan  1,27 cm boyutundaki hortumlara uygun özellikteki ürünler genellikle metal ve aliminyumdan üretiliyor.


Sulama işleminin en pratik şekilde yapılmasına imkan veren açılarda üretilen gövdeleri ve kaymaz bileşenleri şık ve estetik bir görüntü sağlıyor. Hortum girişine sıkıştırılan sulama tabancaları üzerinden ayarlanabilen su akış hızı, kilitlenebilir kollarıyla da hassas bitkiler için yağmurlama, ince sis, temizlik için ise tazyikli püskürtme ve daha pek çok ceşitte işlevsel özelliğe sahip bulunuyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT