Toplam 759 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

İnşaat & Boya


İnşaat & Boya

Yapı ve tadilat alanında kullanılan hırdavat ve el aletlerinin yanında boya ve inşaat işlerinde kullanılan farklı ürünleri inşaat ve boya kategorisi atında bulabilirsiniz. Boya, cam mozaik, cam tuğla, inşaat el aletleri, inşaat makineleri, kartonpiyer, el ve yük arabaları, rotüş kalemleri, yalıtım malzemeleri ve yapıştırıcılar gibi farklı ürün çeşitlerine inşaat ve boya kategorisinden ulaşabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip ürünleri bulacağınız bu kategoride Polisan, Kalekim, Tekzen, Falcon gibi markaları inceleyebilir, bu markalardan size uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

 

İnşaat ve boya kategorisi altından ulaşacağınız boya çeşitleri arasında boya yaparken kullanılan yardımcı malzemeleri, dış cephe boylarını, ahşap boyaları, plastik boyları ve tavan boyalarını bulabilirsiniz. Boya koruma örtüleri gibi ürünleri de temin edeceğiniz kategoride cam tuğla ve cam mozaik çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Banyo gibi alanlarda kullanılan bu ürünler arasında farklı desenlere sahip tuğla çeşitlerini inceleyebilir, size hitap eden ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin yanında doğal taş çeşitlerine de bulabilir, farklı yüzeylerde kullanılabilen kaplama tuğlaları inceleyebilirsiniz. Yapı ve tadilat işlerinde gerekli olan farklı el aletlerini ve makineleri de kategoride bulabilir; seramik kesme makinesi, ıspatula, silikon tabancası ve su terazi gibi ürün çeşitlerine ulaşabilirsiniz. İnşaat makineleri arasında ise mastarlar ve perdahları bulabilir, bu ürünler arasında ihtiyacınız karışlayan ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

 

İnşaat ve boya kategorisi altından ulaşacağınız yapı kimyasallar malzemeleri arasında ise alçılar, astarlar, derz dolguları, fayans yapıştırıcıları ve yapıştırma harçları gibi ürünleri bulabilirsiniz. Zarar gören mobilyalar için kullanılan mobilya rotüş kalemleri arasında ise farklı renklerde kalemlere ulaşabilir, fayans araları için kullanılan derz kalemi çeşitlerini de Tekzen güvencesi ile kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT