Toplam 43 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

İnşaat El Aletleri


İnşaat El Aletleri

İnşaat işi yaparken işinizi kolaylaştıracak, yaptığınız işlerin kusursuz olmasını sağlayacak inşaat el aletleri, Tekzen'in inşaat & boya kategorisinde sizlere sunuluyor. Chef, Agromak, Stanley, Sonax, Mastercare gibi dünyaca ünlü markaların uzun ömürlü ürünlerini inceleyebilir, ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

 

Tekzen'in inşaat el aletleri kategorisi içinde yer alan krom kaplama karıştırıcılar ile boya, vernik, alçı gibi malzemeleri karıştırabilirsiniz. İstediğiniz uzunluğu göre ayarlanabilen alüminyum teleskopik sırıklar ile süpürge, rulo ve fırçaları sırıklara takarak işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. 1400 cc'ye kadar hacmi olan, şeffaf ve belirgin ölçü derecelerine sahip boya saklama ve karıştırma kabı ile boyaları doğru kıvamda kolaylıkla hazırlayabilir ve saklayabilirsiniz. Vücudu tamamen kaplayan su geçirmez badana kıyafetlerini alarak kıyafetlerinizi kirletmeden zorlu işlerin üstesinden gelebilirsiniz.

 

Kazıyıcı ve sökücüler alt kategorisinde farklı genişlikteki, ergonomik tasarımları sayesinde rahat ve kolay kullanımlı spatulalara, seramik ve derz malalarına ulaşabilirsiniz. Duvar kağıtlarını kazımak için harcadığınız vakti aynı kategori altında bulunan duvar kağıdı kazıcıları ile minimuma indirebilirsiniz.

 

İnşaat ustası el aletleri arasında yer alan silikon tabancaları bölümünde, profesyonel kullanıma uygun, esneme ve bükülme yapmayan, yüksek basınca dayanıklı silikon tabancalarına erişebilirsiniz.

 

İnşa edilen düzlemlerin eğimli olmaması için ölçüm yapan su terazilerine, bu kategoriden ulaşıp, ürünlerin detaylarını inceleyebilirsiniz. Köşe ve düz yüzey ölçümlerinde kullanılan, iki ya da üç açılı su terazilerini ve dijital göstergeli çeşitleri kıyaslayabilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile işinizi sorunsuz yapmanızı sağlayıp size vakit kazandıracak ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilir, inşaat el aletleri fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT