Toplam 419 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Kapı ve Mobilya Aksesuarları


Kapı ve Mobilya Aksesuarları

Kaliteli ve kullanışlı modelleri, güvenilir tasarımları ile kapı ve mobilya aksesuarları kategorisinde ev içi güvenlik ve mobilya aksesuarları için aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz.

 

Yale, Sanex, Kale, Tekzen gibi kaliteli ve güvenilir markaların ürünlerinin yer aldığı kapı ve mobilya aksesuarları çeşitleri arasından, asma kilitler, ev içi güvenlik, kapı hidrolikleri, kapı kolları, kilitler, kapı numaraları, kulplar ve tekerlekler gibi ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Sürgülü kilitlerden tuzaklı sistemlere, elektrikli, şifreli ve parmak izi okuyan kilitlere kadar geniş ürün yelpazesinde çeşitli özelliklere sahip kilitler bulunduran kategoride, kendi ihtiyacınıza en uygun ürünü seçebilirsiniz. Güvenilir markaların imzasını taşıyan kapı kilitleri ile evinizden iş yerinize kadar istediğiniz her mekânda dilediğiniz güvenliği sağlayabilirsiniz. Kapı numaraları, birbirinden farklı tasarlanmış onlarca kapı tutucu çeşitleri, kapı stoperi gibi ürünler arasından ihtiyaç duyduğunuz tüm kapı aksesuarlarını satın alabilirsiniz. Farklı boyutlarda ve güç özelliklerine sahip kapı hidroliklerini özellikle iş yerlerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

 

Raf pimleri, L köşe bağlantıları, çekmece rayları, menteşeler, çekmece ve dolap kulpları gibi mobilya aksesuarlarının içinden mobilyalarınız için gereken tüm malzemeleri bulabilir ve Tekzen güvencesiyle satın alabilirsiniz. Masa, sehpa ve dolaplarınıza tekerlek ve kulplar kategorilerinden dilediğiniz aksesuarları seçerek mobilyalarınızın kullanımını kolaylaştırabilir ve zevkinize göre uyarlayabilirsiniz.

 

Ev içi güvenlik ürünleri arasından bebeğiniz ve çocuklarınız için kenar koruyucular, eşya sabitleyiciler ve çekmece kilitleri gibi ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile hırdavat & el aletleri kategorisinin altında bulunan bu kategoride kapı kolu fiyatları ve mobilya aksesuarları fiyatlarını inceleyebilir, bütçenize, zevkinize ve ihtiyacınıza uygun ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT