Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.

Kenar Kesme Makinaları

Duvar diplerini, bahçe süslerinin çevresini, çiçek ve ağaç kenarlarını almak için üretilen aletleri kenar kesme makinaları kategorisinde bulabilirsiniz. Temel bahçe makinaları arasında olan ürünlerden elektrikli ve akülü modelleri inceleyebilirsiniz. Nitelikleri ve çalışma şekilleri farklılık gösteren makinaların motor özelliklerine, motor güçlerine ve kesim özelliklerine ürün sayfalarından ulaşabilirsiniz.

 

Elektrikli ürünler arasında güçlü üniversal motoru bulunan ürünleri uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Çift hatlı misina ile yabanı otları kolayca temizleyebileceğiniz modeller arasında 180° dönen ürünleri seçerek dik kesim yapabilir ve ulaşılması zor alanları kolayca temizleyebilirsiniz. Kenar kesme makinaları arasında çim biçme özelliğini de barındıran ürünleri tercih ederek farklı bahçe işlerini tek makine ile kolayca halledebilirsiniz. Aynı zamanda ürünler arasında devir özelliği ve kesim genişliği gibi özellikleri karşılaştırabilirsiniz. Özellikle hassas bitkilerin kenarlarını temizlemek için bitki koruma braketi olan modelleri tercih edebilirsiniz. Kablo uzunlukları farklı olan elektrikli makinalardan ayarlanma özelliğine sahip teleskopik tutamağı olan ürünleri kendinize göre ayarlayarak kolayca çalışabilirsiniz. Düzgün ağırlık dağılımına sahip aynı zamanda omuz askısı gibi özellikleri bulunan ürünleri daha konforla kullanabilirsiniz.

 

Akülü kenar kesme makinası modelleri arasında ise lityum iyon teknolojisine sahip ürünler bulunur. Kısa sürede şarj olan ve kullanılmadığı sürede şarj kaybı olmayan ürünleri tercih edebilirsiniz. Kablo sorunu olmadan kullanma imkanı sunan ürünlerin yüksekliğini tek düğme ile ayarlayarak çalışabilirsiniz.

 

Esnek kullanım imkanı sunan akülü ürünleri ve güçlü motora sahip elektrikli kenar kesme makinaları modellerini Eınhell, Bosch, Black & Decker, Maestro ve Skıl gibi markalarda bulabilirsiniz. Uygun kenar kesme makinası fiyatları ile kullanıcılara sunulan ürünleri Tekzen güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT