Toplam 121 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Kırtasiye Ürünleri


Kırtasiye Ürünleri

Süpermarket & Petshop kategorisinin altındaki bu bölümde bantlar, yapıştırıcı çeşitleri, kalem kutular, oyun hamurları, klasörler, makas, kalem, kalemtıraş ve dosyalama gereçleri gibi pek çok malzeme seçeneğini bir arada barındıran geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Günlük hayatta her daim lazım olan bu ürünler hem evde, hem ofiste, hem de okulda sıklıkla ihtiyaç duyduğumuz araç gereçlerdir. Birçok markayı bir arada bulunduran bu kategori tüm kırtasiye ve ofis ihtiyaçlarınızı karşılayacak, kaliteli ve hayatınızı kolaylaştıracak gereçler ile ihtiyaçlarınıza çözüm oluşturacaktır.

Kırtasiye ürünleri içinde bulabileceğiniz  eğitim gereçleri bölümünde bulunan kırtasiye boyaları kategorisinde, hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanabileceği boya çeşitleri bulunmaktadır. Hem okulda, hem de hobi amaçlı olarak pek çok alanda faydalanılan boyalardan akrilik, guaj, cam boyası, pastel boyalar, kuru boyalar, sulu boyalar, parmak boyaları ve keçeli kalem gibi boya çeşitleri bulunuyor. Böylelikle bu kategori pek çok boya çeşidine kolaylıkla ulaşmanıza ve ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı oluyor.

Kırtasiye ürünleri altında yer alan bir diğer bölüm olan kırtasiye çalışma ortamı kategorisinde ise çalışma ortamındaki ihtiyaçlarınızı karşılayacak makaslar, maket bıçakları, masa üstü gereçleri, zımba gibi ürünler bulunuyor. Her çalışma ortamında her an ihtiyaç duyabileceğiniz ofis, çalışma ortamı gereçlerine rahatlıkla bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Tekzen kalitesiyle ve güvencesi ile bir arada sunulan kırtasiye malzemeleri ile hem bütçenize hem de ihtiyaçlarınıza uygun ürünlere ulaşabilir ve ilgilendiğiniz ürünün üzerine tıklayarak ürün hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ve dilerseniz anında ürünü sipariş edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT