Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Kondisyon Aletleri


Kondisyon Aletleri

Günümüz yaşamının getirdiği tempo, stres ve hızlı beslenme tarzı düzenli egzersiz yapmayı bir gereksinim haline getiriyor. Spor aletleri ev tipi modelleri ile hayatı kolaylaştırıyor. Kısıtlı zamanlarda usulüne uygun spor yapabilmeyi sağlayan kondisyon aletleri evde dilediğiniz zaman istediğiniz egzersizi yapabilme özgürlüğü tanıyor. İster vücut geliştirme için ister zayıflama için ister rahatlama için spor yapın, kondisyon cihazları modelleri yardımınıza yetişiyor.

 

Fitness & Kondisyon kategorisi altında sunulan kondisyon aletleri çeşitleri; kürek, bisiklet, pedal, cross, halter, power plate, uzay mekiği / uzay yürüyüşü (air walker), masaj aletleri, mekik gibi büyük cihazları içeriyor. Ayrıca, daha küçük ebatlardaki ağırlık aletleri, dambıl, pilates, barfiks, yay, zıp zıp, atlama ipi gibi araçlarda bu kategoride ele alınıyor. Spor aletleri kullanım alanları ürünlerin vücutta çalıştırdıkları bölgelere ve kaslara göre değişiklik gösteriyor.

 

Vücut geliştirmede dambıl, halter, ağırlık plakaları gibi serbest ağırlıkların kullanımı öne çıkarken, sırt, pazu ve ön kol çalışmak için barfiksler rağbet görüyor. Geniş yelpazede ürün sunan kondisyon makineleri, vücudun birçok bölgesini aynı anda çalıştırmaları sebebiyle de ilgi çekiyor. Bu kategorideki bacak itiş makinesi, kanat çekiş makinesi gibi cihazlar ile belli kas bölgeleri yoğun olarak çalıştırılıyor. Vücudu sıkılaştırmak için kullanılan bu cihazlar ağırlıklarla birlikte kullanıldığında daha başarılı sonuçlar veriyor.

 

Bisiklet, yürüyüş bandı, air walker gibi kardiyo cihazları ise kardiyovasküler sistemi çalıştırmaları sebebi ile tercih ediliyor. Kalori harcamak, yağ yakmak ve zayıflamak için destekleyici olarak kullanılan bu cihazlar, güçlü bir kalp, dayanıklılık ve düşük stres için de kullanılıyor. Kondisyon aletleri fiyatları cihazların taşıdıkları özelliklere göre geniş bir yelpazede yer alıyor. CC Toys, Dynamic, Voit gibi markalardan ihtiyacınız olan ürünü beğenerek hemen Tekzen farkıyla satın alabilir, daha keyifli ve dinamik bir yaşam sürdürebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT