Toplam 416 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Lastik


Lastik

Araçlarınızın daha iyi yol tutuşuna sahip olabilmesi için doğru lastik kullanımı büyük bir önem taşıyor. Oto aksesuarları içerisinde en geniş yere sahip olan bu ürünler arasında ATV araçları için olan modellerden gokart ve tarım araçları için olan modellere kadar her türlü ihtiyacınız için bu kategoriyi değerlendirebilirsiniz. Geniş fiyat aralıklarının bulunması seçimlerinizi daha kolay ve bütçenize uygun şekilde yapmanıza olanak sağlıyor.

 

Farklı ebat ve özelliklere sahip oto lastik modellerine bu kategoride ulaşabilirsiniz. Aracınıza uygun ürünü seçebilmeniz için tüm ürünlerin özellikleri ile ilgili detaylı bilgiler de veriliyor. Jantlı ve jantsız seçeneklerin de yer aldığı kategori içerisinde farklı markalar arasında seçim yapabilirsiniz. Farklı markaların uygun fiyat seçenekleri ile karşılaşmanıza olanak sağlayan kategoride, aracınızın markası ne olursa olsun ürün bulma sıkıntısı çekmezsiniz.

 

Lastik markaları konusunda oldukça seçici bir yaklaşımda bulunan Tekzen, en iyileri bu kategori içerisinde birleştirerek aralarından seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Modacar, Agromak, Carub, Sonax, Transformacion, DHT, Mastercare, Hobisan, Space, Stilson, Arexons, Autokit, Carpex, CBM, Deniz ve Plug markalarına ait ürünleri bu bölümde rahatlıkla bulmanız mümkün.

 

Zengin ürün yelpazesine sahip olan bu kategoride sizlere sunulan uygun lastik fiyatları sayesinde bütçenizi zorlamadan alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik ürünleri daha sorunsuz şekilde ve daha uzun süre kullanabilmenize olanak sağlayacak çeşitli aksesuarları da inceleyebilirsiniz. Özellikle kullanıma bağlı olarak havası inen ürünlerin havasını ölçmek ve hava pompalamak için çeşitli cihazları bu kategori içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Farklı özelliklerdeki ve modellerdeki ava ölçme saatleri, el ve ayaktan hava pompaları, farklı ölçülerdeki bijon anahtarları ve lastik tamir spreyleri arasından dilediğiniz ürünü seçerek sepetinize ekleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT