Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Mobilya Aksesuarları


Sonorous Kumandalık- Siyah
Sonorous Kumandalık-
Temin Edilemiyor

Mobilya Aksesuarları

Mobilya bakım ürünlerinden kaydırmazlara ve değişik dekoratif aksesuarlara kadar her türlü aksesuar çeşitleri ile karşılaşabileceğiniz bu kategoride, birbirinden ünlü markaların ürünlerini bir arada bulabilirsiniz.

 

Ev ve ofis dekorasyonunun yardımcı öğeleri olan aksesuarlara daha hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayan Tekzen, ev döşerken ihtiyacınız olabilecek küçük yapı malzemelerini bir araya toplamış durumda. Aksesuarlar, kaydırmazlar - keçeler, mobilya bakım ürünleri sayesinde, dilediğiniz aksesuarı kullanarak mobilyalarınızın daha düzgün durmasını sağlayabilir, mobilyalarınızda oluşan küçük hasarları tek başınıza onarabilirsiniz.

 

Aksesuarlar bölümündeki birbirinden şık paravan, telefonluk ve gazetelik çeşitleri ile evlerinizin ve ofislerinizin havası değişirken, mobilya aksesuarları ürünleri sayesinde yaşam alanlarınız da değişir.

 

Mobilya kategorisinin altındaki mobilya aksesuarları bölümünde sunulan kaydırmazlar ve keçeler ile eşyalarınızı zemine daha rahat sabitleyebilirsiniz ve ahşapların zeminle temas eden yerlerinin aşınması sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Keçeler de halıların ve kilimlerin kaymasını engelleyerek rahat bir kullanım sağlar.

 

Uygun mobilya aksesuarları ve fiyatları ile ihtiyaçlarınızı karşılayan Tekzen,  REM Market, Aysan, Tesa, Agromak, Dearybox, Tekzen Home, Tekzen, Autokit, Duck ve Edding gibi kaliteli markaları da bünyesinde yer bulunduruyor.

 

Uygun fiyat aralıkları ile seçimlerinizi daraltmanıza olanak sağlayan Tekzen, dekoratif mobilya aksesuarları seçenekleri ile dekorasyonlarınızı zenginleştiriyor. Ayrıca eşyalarınızın çok daha uzun ömürlü olmasına da olanak sağlıyor. Bu yüzden hem uygun fiyatlardan yararlanarak Tekzen kalitesinden faydalanabilir hem de kaliteli ürünler ile ev, bahçe ve ofis dekorasyonunuzu daha kusursuz bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Üstelik ürünleri inceleyerek birbiriyle kıyaslayabilir, kolayca satın alarak online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT