Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Montaj Hizmetleri

Satın aldığınız ürünlerin montajının alanında uzman bir ekip tarafından yapılmasını arzu ediyorsanız, Türkiye'nin lider yapı marketi Tekzen'in sunduğu montaj hizmetinden faydalanabilirsiniz. Tekzen'den satın aldığınız mobilyaların montajını yapmakta zorlanıyorsanız ve profesyonel yardım almak istiyorsanız, bu bölümde sunulan teklifleri değerlendirebilirsiniz.

 

Daha kolay taşınabilmesi için demonte olarak satılan ve kurulumu yerinde yapılan ürünler, hem satıcıların hem de müşterilerin işlerini kolaylaştırıyor. Demonte ürünler daha az yer kapladıkları için daha rahat taşınıyor ve taşınma sırasında zarar görmüyorlar. Bu ürünlerin montajı, alıcılar tarafından kolaylıkla yapılabilse de, bazı durumlarda profesyonel yardım almak kaçınılmaz oluyor. Yeni aldığınız dolap, masa, ranza ya da karyola gibi ürünlerin kurulumunda desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, alanında uzman ve güvenilir kadrosuyla Tekzen yardımınıza koşuyor. Tekzen'in montaj hizmeti ile, tüm mobilyalarınızın montajı kapınıza kadar gelen uzman ekipler tarafından gerçekleştiriliyor.

 

Tekzen güvencesi ve tecrübesi ile hayatınızı kolaylaştıran bu hizmet, aldığınız ürünlerin sağlıklı bir şekilde kurulmasını ve montelenmesini sağlıyor. Montaj hizmeti kategorisinde, sürgülü gardırop, kapılı gardırop, şifonyer, çift kişilik karyola, komodin, şifonyer aynası, mutfak dolabı, kiler dolabı, ranza, banyo dolabı, banyo boy dolabı, alt mutfak dolabı, üst mutfak dolabı, kitaplıklı çalışma masası, TV duvar ünitesi, TV sehpası, ofis koltuğu, kapaklı portmanto, sürgülü kapak portmanto, ayakkabılık, kitaplık, çalışma ve bilgisayar masası, konsol, yemek masası ve ranza yaşam ünitesi gibi ürünler için uygun montaj hizmetleri fiyatı sunuluyor. Tekzen kalitesi ve güvencesi ile bu hizmetlerden faydalanmak için kategoride yer alan teklifleri inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT