Toplam 24 üründen, 1-24 arası gösteriliyor.

Motorsiklet & Aksesuar


Motorsiklet & Aksesuar

Tekzen'de motosikletiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm aksesuarlar tek başlıkta birleşti. Oto aksesuarları kategorisi altında motorlar için özel olarak oluşturulan motorsiklet aksesuarları bölümünde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Motorunuz için telefon tutacağından motor yıkama eldivenine, emniyet yeleğinden stop lambasına kadar geniş ürün çeşitliğine sahip bu bölüm; yeni ve internete özel birçok ürünü de bünyesinde barındırıyor.

Motosikletinizi dış etkenlerden korumak için Bajaj, Bmw, Honda, Kanuni, Kawasaki, Kuba, Mondial, Suzuki, Yamaha ve piyasadaki diğer birçok motosiklet marka ve modeli için özel olarak üretilmiş brandaları bu bölümde bulabilirsiniz. Motorunuzu çizilmelere ve aşınmalara karşı korumak için özenle üretilen bu brandalar, likralı yapıları ile kolayca serilip rahatlıkla toplanabiliyor.

Motorunuzu süslemek için de birçok ürün bulabileceğiniz bu bölümde; çeşitli sticker ve armalar bulunuyor. Ayrıca motosiklet LED aksesuarları da barındıran bu bölüm içerisinde kırmızı LED'li stop lambaları ve LED gündüz ışıkları da mevcuttur. Gece sürüşlerinde emniyetiniz için kullanabileceğiniz fosforlu ışık veren emniyet yeleği ve bilekliğini de bu başlık altında bulabilirsiniz.

Motosikletinizin bakımı için gerekli olan birçok ürün Tekzen güvencesiyle bu bölümde sunuluyor. motosiklet fren ve balata temizleme spreyi, zincir yağlayıcı sprey, çizik giderici kalem ve motorunuzun tüm yüzeylerini temizleyebileceğiniz genel temizlik araç ve gereçleri ile motorunuzun bakımlarını kolayca yapabilirsiniz.

Sunulan motor aksesuar ve ürünleri bu kadarla sınırlı değildir. Bagajlarınız için halat ve fileler, çeşitli modellerdeki heybeler, yansıtıcı özelliği bulunan bantlar, dijital ve cep telefonu tutacakları da motorunuz için bu bölümde bulabileceğiniz ürünler arasında bulunuyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT