Toplam 86 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Mutfak


Mutfak

Oturma odası, çocuk odası ve yatak odası mobilyaları dışında mutfağınızı baştan aşağı değiştirecek şık ve modern ürünler ayağınıza geliyor. Bar tabure ve masa çeşitlerine, evyelere, katlanır sandalyelere, kiler dolaplarına mutfak kategorisinden ulaşabilir, bu ürünleri Modelüks, Alper, Tekzen Home, Best, Adore, Kenyap, Minar, Aysan, Lider, Beşler, Dominox, Donau, Tekzen Aqua, Buggy, Bora Plas, Argomax, Rem Market gibi markalardan satın alabilirsiniz.

Farklı tasarımlara sahip mutfak dolabı çeşitlerine ve kiler dolaplarına ulaşacağınız kategoride farklı ölçülere ve modellere sahip dolaplardan uygun olanı kolayca bulacaksınız. Aynı zamanda farklı renkleri ve şık tasarımı ile dikkat çeken mutfak modelleri ile mutfağınıza modern bir hava katacaksınız. Kiler dolapları arasında ise özellikle yüksek ve derin ürünler uygun bir seçim olacaktır. Kiler dolaplarının yanında farklı uzunluklara ve genişliklere sahip mutfak masaları ve katlanır sandalye gibi mobilya çeşitlerini kategoriden temin edebileceksiniz.

 

Mobilyaların dışında metal askılık ve raf çeşitlerini inceleyerek; uzun, dar, kare, üçgen gibi farklı şekillere ve ebatlara sahip ürünlerden size uygun olanı seçebileceksiniz. Mutfak aksesuarları arasında ise düzenleyici, dolap içi düzenleyici, raf, bulaşıklık, baharatlık, folyoluk, kaşıklık ve çöp kovası gibi farklı ürünleri bulabileceksiniz. Şık tasarımları ile dikkat çeken çok amaçlı düzenleyici çeşitleri arasında kullanışlı ürünleri seçerek pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Mutfak kategorisi altında çeşitli sebzeleri koymak için tasarlanan sebzelik çeşitlerinde ulaşabilirsiniz. 3’lü ve 4’lü raflara sahip sebzelikler arasında üçgen, oval ve kare gibi modellere sahip ürünleri bulabilir; hasır, ahşap veya metalden üretilen sebzelik çeşitlerini kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT