Toplam 251 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Oto Bakım - Temizlik Ürünleri


Oto Bakım - Temizlik Ürünleri

Araçlarınızın rahat kullanımı için, teknik özellikleri kadar bakım ve temizlik ürünleri de büyük bir önem taşımaktadır. Bir aracın benzin, su ve yağ gibi ihtiyaçları bulunabildiği gibi bakım ve temizlik ihtiyaçları da bulunur. Bu konuda Tekzen pek çok farklı oto bakım ürünleri çeşidini bir araya getirerek araçlarınızın ihtiyaçlarına özel özümler üretiyor.

 

Hayatınızın vazgeçilmezleri arasında yer alan araçlarınız için araç süpürgelerinden bakım setlerine, bez ve süngerlerden cilalara, döşeme bakım ürünlerinden jant bakım ürünlerine ve oto kokularına kadar her ürünü bu kategoride bir arada bulabilirsiniz.

 

Kaporta / boya bakım, lastik bakım, motor bakım, yakıt tasarruf ürünlerinin yanı sıra oto şampuanları, pas sökücüler, torpido parlatıcıları ve yağ & motor katkıları gibi farklı ürünleri bulabileceğiniz bu bölümde ihtiyaçlarınıza uygun ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Oto bakım fiyatları konusunda size geniş fiyat aralıkları ile büyük avantajlar sağlayan kategoride, farklı markaların ürünlerini bir arada bulabileceğiniz gibi, her markanın kendi ürünlerini listeleyerek aralarından seçim yapabilirsiniz. Özellikle kullandığınız bir marka bulunuyorsa, bu şekilde bir filtreleme sayesinde zamandan tasarruf edebilir, aradıklarınızı kolayca bulabilirsiniz.

 

Oto bakım ve temizlik ürünleri markaları söz konusu olduğunda oto aksesuarları kategorisi bünyesinde yer alan bu bölümde Autokit, Modacar, California, Nigrin, Meguiars, Arexons, MXS, Mastercare, Sprayway, Airpoint, LD, Presto, Brillantcare, Nasiol, Nano Bor-X, MR, Tekzen, Sonax, Transforöacion, Arecal, Stac Italy, Areon, Carub, Carpex, Nergiz, ÇBS, Flora, CBM, Concept, GOJO, 3M, Bora Plas, Henkel gibi markaların ürünlerini görebilirsiniz. Tekzen güvencesi ile dilediğiniz ürünü seçebilir, özellikleri hakkında bilgi alabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT