Toplam 32 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.
1

Şişme Su Aktivite Ürünleri


1

Şişme Su Aktivite Ürünleri

Şişme su aktivite ürünleri, Spor & outdoor ürünleri kategorisi alt başlığında bulabileceğiniz, birbirinden eğlenceli deniz ve havuz aktivite malzemelerinin bulunduğu bölümdür. Bu kategoride, şişme deniz yatakları çeşitlerinden, şişme havuzlara, plaj malzemesinden, şişme botlara ve pompalara kadar pek çok materyali bulabilirsiniz.

Havuz ve deniz eğlencenizi iki kat artıracak, şişme su aktivite ürünleri ile unutulmaz anılara sahip olabilirsiniz. Şişme su ürünleri arasında yer alan şişme havuzlar ile havuzu bahçenize, balkonunuza ya da banyonuza getirebilirsiniz. Dilediğiniz büyüklükte sahip olabileceğiniz şişme havuz çeşitleri ile eğlenceyi ayağınıza taşıyabilirsiniz. Bebek havuzları ile bebeklerinizi suyun eğlencesi ile tanıştırabilir, onları suyun dinginleştirici etkisi ile sakinleştirebilirsiniz. Eğlenceli ve güvenli bir tatil için de tercih edebileceğiniz, havuz malzemeleri ile doyumsuz anlar yaşayabilirsiniz.

Deniz malzemeleri arasında bulunan, her yaşa özel şişme can yelekleri, şişme deniz kollukları, şişme deniz simitleri ve deniz topları da Tekzen şişme deniz malzemeleri içinde sizleri bekliyor. Deniz aktivite ürünleri arasında bulunan ahtapot şekilli deniz yatağı, şişme sörf, şişme köpekbalığı, mini deniz topları ve gölgelikli bebek deniz yatağı çocukların ve bebeklerin suya alışmasını kolaylaştırabilecek materyaller arasında bulunuyor.

Yine aynı kategoride yer alan plaj malzemeleri ile sahillerde ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok ürünü bir arada bulabilir, pompalar ile şişme botlar, şişme deniz yatakları ve şişme havuzları bu konuda hiç bir zorluk çekmeden kolayca ve kısa sürede şişirebilirsiniz.

Eğlencenizi doruklara ulaştıracak Tekzen şişme su aktivite ürünleri ile hem güvenliğinizi temin etmiş olacak, hem de tatil keyfinizi riske atmamış olacaksınız. Çocuklarınız için en uygun şekilde ve içerikte üretilen deniz ve havuz malzemelerini güvenle satın alabilirsiniz.


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Favori Ürünlerim
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT