Toplam 208 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Süpürgeler


Süpürgeler

Ev, ofis ya da arabanızda rahatlıkla kullanabileceğiniz elektrikli süpürge ve aksesuar çeşitlerini elektrikli ev mutfak aletleri kategorisinin geniş ürün yelpazesi arasından kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Halı yıkama makineleri, süpürge aksesuarları, süpürgeler, şarjlı süpürgeler bölümlerinden ürünlerin özelliklerini inceleyerek, ihtiyacınıza uygun modeli rahatça belirleyebilirsiniz. Temizliği keyfe dönüştürecek elektrikli süpürge modelleri, sağladıkları kullanım kolaylığı açısından daha kısa zamanda ve daha az güç harcayarak sonuç almanıza yardımcı olabilir.

 

Fakir, Arnica, Rowenta, Arçelik, Arzum, Blue House, Philips, Arzum, Electrolux, Fantom, Felix, Homend, Hoover, Tefal, Sinbo, Premier, Goldmaster, Sunny, King gibi seçkin markaların ürünleri arasından kullanım amacınıza ve yerine göre uygun ürünü bulmanız mümkün. Özellikle büyük alanlarda kullamak ve halılarınızı kolayca yıkamak için halı yıkama makinalarını tercih edebilirsiniz. Kötü kokuları yok eden ve hijyen sağlayan bu ürünleri, mobilya ve sert zeminlerin temizliğinde de rahatlıkla yararlanabileceğiniz gibi basit süpürme işleriniz için de kullanabilirsiniz.

 

Süpürgeler kategorisi altında bulabileceğiniz farklı özelliklere sahip elektrikli süpürge modelleri ise güçlü çekiş özellikleriyle en küçük tozları bile hapsederken evinizde derinlemesine temizlik yapabilmenize olanak sağlıyor. Toz torbalı ya da toz torbasız, yıkanabilir filtreli, kolay temizlenebilen, hafif, sessiz çalışma özelliğine sahip, allerjenlere karşı etkili, zor ulaşılan yerler için tasarlanmış başlıklarıyla pek çok farklı özellikleri bulunan, enerji tasarruflu ve kullanıcı dostu bu ürünlerden ihtiyacınıza uygun olan modeli kolayca bularak Tekzen güvencesiyle sipariş verebilirsiniz.

 

Özellikle araç içi gibi dar alanların ve mobilyaların temizliğinde büyük kullanım kolaylığı sağlayan, şık ve ergonomik tasarımlarıyla göz dolduran şarjlı süpürgeler, temizlik için pratik çözüm sağlamaları nedeniyle tercih edebileceğiniz ürünler arasında. Güçlü çekiş imkanı, uzun pil ömrü, kolay temizlenme ve her alanda kullanabilme gibi imkanlar sunan şarjlı , elde ya da dik olarak kullanım amacınıza göre tercih edebileceğiniz farklı model süpürge fiyatları  sunuyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT