Toplam 111 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Takım Çanta ve Dolapları


Takım Çanta ve Dolapları

El aletlerini saklamak için kullanılan takım çantası - takım dolapları modelleri, farklı ürün çeşitleri ile bu kategoride sizlere sunuluyor. Alüminyum, bez, plastik takım çantaları, organizer'lar, avadanlık ve dolaplara bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Bu ürünleri Keter, ASG, Agromak, Lıda, Mano, Stanley, Port Bag, Alfa, Chanta, Eclipse, Little Giant, Mohinim, Modelsa, Fixman, Tekzen Home gibi markalardan satın alabilirsiniz. Takım çantası - takım dolapları fiyatları hakkında bilgi sahibi olurken, dilediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Bu ürün çeşitleri arasında ev içinde tadilat işlerinde kullanılan el aletlerini saklamak için genellikle hafif ve kullanışlı olduğu için plastik modeller tercih ediliyor. Plastik takım çantası modelleri arasında sürgü kapaklı, otomatik kilitli, konsol tipi ürünlerden size uygun olanı seçebilirsiniz. Bu ürünler geniş kapasiteleri, tek el ile kolay açma-kapama imkânı sunan otomatik kilit sistemleri ile öne çıkıyor.

 

Plastik alet çantaları arasında el aletleri dışında, temizlik malzemesi gibi ürünleri de taşımak için kullanılan çok amaçlı taşıma ürünleri de pratik çözümler sunuyor. Alüminyum modeller ise büyük, orta ve küçük boyları ile kullanım alternatifi yaratırken, tavan ve taban süngerleri, şifreli ve normal kilitleri ile değerli eşyalarınızı taşımanıza imkân tanıyor.

 

Hassas el aletlerini içinde saklayabileceğiniz bu çantalar arasında, farklı kilit sistemine sahip, çekçek kolu olan tekerlekli modeller ile seyahatlerde değerli aletleri yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Takım çantası - takım dolapları çeşitleri arasından temin edeceğiniz bez takım çantalar ise bel tipi, tekerlekli, polyester ve sırt çantası olarak sunuluyor. Yelek tipi ve tutma kısmı bulanan ürünler, kolay kullanım imkanı sağlıyor.

 

Farklı boyutlarda, farklı sayıda bölmeye sahip, dönebilen, tekerlekli ve kapaklı avadanlık çeşitlerini ve dört veya beş raftan oluşan dolapları da, hırdavat & el aletleri kategorisinin altındaki takım çantası - takım dolapları kategorisinden satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT