Toplam 86 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Temizlik Gereçleri


Temizlik Gereçleri

Temizlik ürünleri konusunda size yardımcı olacak; fırçalar, süpürgeler, temizlik eldivenleri ve aklınıza gelebilecek pek çok pratik temizlik gereçleri ürünlerine bu kategoriden kolaylıkla ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Her bir kategori içerisinde yer alan geniş ürün yelpazesi pek çok ihtiyaca çözüm olurken, aradığınız ürünü temin edebilir, evinizi, ofisinizi temizleme konusunda ilk adımı atabilirsiniz.

Alanında başarılı pek çok markayı bünyesinde barından fırça ve süpürge kategorisinde saplı yer süpürgesi, faraş, bulaşık fırçası, pratik cam silecekleri gibi pek çok temizlik gereçlerine yine ilgili kategorilerden erişebilirsiniz.

Eğer mop-paspas-yedek ekipmanlara ihtiyacınız varsa, 20'nin üzerinde farklı marka alternatifi ile ihtiyacınız dahilinde dilediğiniz ürünü seçip, kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz. Böylece ev temizliği konusunda size yardımcı olacak çok kolay ve kullanışlı; 360 derece dönebilen teleskobik saplardan, döner başlıklı paspasa veya sıkma ve yıkama aparatlarına kadar pek çok alternatifle ulaşabilirsiniz.

Temizlik gereçlerinin her bir ürününü kolaylıkla bulabileceğiniz bu bölümde, dilerseniz sadece çok amaçlı temizlik seti alternatiflerine de ulaşabilirsiniz.

Temizlik malzemeleri içerisinde olmazsa olmaz parçalarından olan sünger ve bezler içerisinden ıslak veya kuru her yüzeyde mükemmel temizlik sağlayan, iz bırakmadan, yüzeyleri çizmeden, ıslak ve kuru, deterjanlı veya deterjansız kullanılabilen Parex, Banat, Doğaner gibi pek çok marka seçeneği bulunan temizlik bezlerini satın alabilirsiniz.

Güçlendirilmiş sağlam yapısıyla ağır işler için ideal bir tercih olan temizlik eldivenlerini de kategoriden temin edebilirsiniz.

Tekzen kalitesi ve güvencesi eşliğinde ihtiyaçlarınıza en uygun ürüne ulaşabilir, ürün fotoğraflarının üzerine tıklayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilir ve ürünü inceleyerek satın alabilirsiniz.


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT