Toplam 57 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Tuvalet Eğitimi


Tuvalet Eğitimi

Bebeğinizin büyüme sürecinde tuvalet eğitimi, eğitim yaşı, eğitim zamanı önemli bir yer tutar. Bu sürece destek olmak ve bebeğinizin kolaylıkla tuvalet alışkanlığı kazanmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmış alıştırma külotlarını, müzikli lazımlıkları, klozet adaptörlerini, sünnet külotlarını ve ilgili gereçleri tuvalet eğitimi kategorisi altında bulabilirsiniz.

 

Alanında uzman markalardan; BabyJem, Moje, Mycey, Sevi Bebe, Baby2Go, Kraft, Modelux, Tekzen ve Pilsan tarafından üretilen alıştırma külotları ile tuvalet eğitim gereçleri Tekzen güvencesi ile ihtiyacınıza sunuluyor.

 

Yumuşak plastikten yapılmış, erkek çocuklar da düşünülerek ön tarafı özel tasarlanmış, terletme ve pişik yapmama özelliğine sahip, sıvı geçirmez, nefes alabilen yapısıyla alıştırma külot modellerini bu kategori altında bulabilirsiniz. Tuvalete alıştırma döneminin kolay atlatılmasına destek olacak, bezden iç çamaşırına geçişi hızlandıracak alıştırma külotları hem anne babalar hem de bebek için oldukça kullanışlı ve işlevsel olacaktır.

 

Bu kategoride bebeğinizin tuvalet eğitimi sürecinde onu lazımlığa oturmaya teşvik edecek müzik desteği sağlayan, özel tasarıma sahip, hafif, kolay taşınabilen, özel dizaynlarıyla çocukta gerçek tuvalet hissi uyandırabilen, 12-13 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahip, çıkarılabilir ve kolay temizlenebilir oturağı olan rengarenk lazımlıklar ihtiyacınıza sunuluyor. Klozet adaptörleri ve sünnet külotları da bu kategori altında bulabileceğiniz ve size yardımcı olacak ürünler arasında yer alıyor.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile Anne & Bebek & Oyuncak kategorisi altında sunulan kategoride bütçenize, zevkinize ve bebeğinizin ihtiyacına en uygun ürünü seçebilir; ürünlerin detaylarını ve özelliklerini görebilir, tercih ettiğiniz modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz. Rengarenk ve işlevsel ürünler sizi ve bebeğinizi bekliyor!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT