Toplam 8 üründen, 1-8 arası gösteriliyor.

Yapı Kimyasalları

Ev ya da iş yeri tadilatında ve tadilat sonrası yapılacak temizlik sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri, inşaat & boya kategorisinin altındaki yapı kimyasalları bölümünde bulabilirsiniz.

 

Kalekim, Rigips, Chef, ABS, Ceresit, Ytong ve HomeCare gibi alanında uzman firmaların, kaliteli ve güvenilir ürünleri ile Tekzen'de beğeninize sunuluyor.

 

Alçılar - kireçler, astarlar, beton harçları, derz dolgular, fayans yapıştırıcılar, tamir ve yapıştırma harçları arasından ihtiyacınıza göre dilediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz.

 

Duvar ve merdiven gibi sıva örgü işi gerektiren uygulamalar için çimento; çatlak ya da hasarlı alanları tamir etmek için tamir harcı; seramik döşeme işleri için seramik yapıştırma harcı ve fayans araları için derz dolguları gibi tadilat sırasında sıklıkla ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler, Türkiye'nin lider yapı marketi Tekzen güvencesi ile kapınıza kadar geliyor.

 

Yapı kimyasalı çeşitleri arasından, fayans ve seramik seçiminize, banyo ve mutfağınızın genel dekorasyonuna uygun olarak beyaz, sütlü kahve, gri ve krem gibi farklı renklere sahip derz dolgu ürünlerini bulabilirsiniz. Sağlam bir yalıtım ve sabitleme sağlayan bu ürünler, evinizin genel dekorasyonu ile uyumlu renk seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunuluyor. Banyo ve mutfak gibi ıslak hacimlerde kullanmayı düşündüğünüz derz dolgusunda daha kuvvetli bir yalıtım arıyorsanız, silikon katkılı derz dolgu malzemelerini de tercih edebilirsiniz.

 

Tadilat ve fayans döşeme işlemlerinden sonra, çevrede oluşabilecek harç ve sıva kalıntılarından kolayca kurtulmak için harç ve sıva sökücüleri kullanabilirsiniz.

 

Tadilat sırasında işinizi son derece kolaylaştıracak bu ürünler, sadece bir tık kadar uzağınızda. Yapı kimyasalları fiyat listesi ile bütçenize uygun ürünleri seçebilir, evinizin ya da iş yerinizin tadilatı için kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT