Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Zincir

Araç içi ve araç dışı oto aksesuarlarını ayağınıza getiren Tekzen’de zincir çeşitleri sizleri bekliyor. Kışın güvenli ve konforlu bir sürüş için gerekli olan bu ürünler arasından farklı araç tiplerine uygun ürünleri inceleyebilir, aracınızın zincir ebatları hakkında bilgi edinerek kategoriden doğru ürünü kolayca seçebilirsiniz.

 

Lastiklere kolay ve çabuk takılabilen bu ürünler arasında çapraz desenli, yan ve ileri kaymalara karşı yüksek çekiş ve fren emniyeti sunan ürünler ile sürüş güvenliğini artırabilirsiniz. Bu zincir modelleri arasında, otomatik kilitleme mekanizması sayesinde gerdirme kolaylığı sunan ürünler de bulunuyor. Farklı renklerde zincir takma üniteleri olan ürünleri tercih ederek, daha kolay monte edebilirsiniz. Aynı zamanda ürünü lastiğe takarken kullanacağınız uygulama eldiveni ve sıcak kompres gibi yardımcı ürünlere de ulaşabilirsiniz. Fermuarlı özel taşıma ve saklama çantası ile birlikte satılan ürünleri tercih ederek yaz aylarında ürünleri güvenle saklayabilirsiniz.

 

Bu ürün çeşitlerinin yanı sıra, patinaj zincirlerini germe işleminde kullanılan germe lastiği çeşitleri de kategoride bulunuyor. Germe işlemini daha kolay yapmayı sağlayan germe lastiği çeşitlerinden, aracınızın jantı için uygun ürünlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kancalı, sağlam kauçuktan imal edilen bu ürünleri uzun yıllar kullanabilirsiniz. Patinaj önleyici sprey çeşitlerini de kategoriden temin edebilirsiniz.

 

Lastiğe 10 kilometre kaymazlık kazandıran sprey, özellikle garaj çıkışlarında ve acil durumlarda etkili bir çözüm sunar. Anlık patinajlarda etkili olan sprey, tüm araç tiplerinde rahatlıkla kullanılabilir. Kış aylarında güvenli bir sürüş için ihtiyaç duyduğunuz bu ürünleri Space, Modacar, Stac Italy gibi markalardan Tekzen güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT